Reklama

Anna Wendzikowska na gorących zdjęciach! Obłędny dekolt!

Podczas gdy za oknami pojawiają sie pierwsze oznaki zimy, Anna Wendzikowska rozgrzewa atmosferę fotkami z wakacji. Aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem z jednej z wypraw. Zazdrościcie Annie Wendzikowskiej urlopowych chwil w blasku malediwskiego słońca?

Anna Wendzikowska wspomina wakacje

Mimo że za oknami już śnieg i mróz, to reporterka nieustannie dzieli się niesamowitymi kadrami z urlopu na Malediwach. Na niedawno opublikowanym kadrze, Wendzikowska przechadza się po bezludnej, złocistej plaży. W tle, za plecami dziennikarki, rozciąga się bezkresny, lazurowy ocen. 

Reporterka śmiało eksponuje czekoladową opaleniznę, jednocześnie pozując w czarnym stroju kąpielowym, którego obłędnie wydatny dekolt, ukazuje jej obfity biust. Anna Wendzikowska ma rozpuszczone włosy, a jej oczy kryją się za szkłami ciemnych okularów.

Reakcje fanów na zdjęcie Anny Wendzikowskiej

Najnowszy kadr zamieszczony przez Annę Wendzikowską wywołał fale zachwytu! Internauci zostali rozgrzani do czerwoności. Prezenterka nie zwiodła swoich fanów, którzy obsypali jej zdjęcie licznymi serduszkami i "płomiennymi" rekcjami. Trzeba im przyznać, że trudno oderwać wzrok od ponętnej dziennikarki. Zatem nic dziwnego, że internauci nie skąpią słów aprobaty pod adresem Anny Wendzikowskiej.

Kim jest Anna Wendzikowska?

Reklama

Jako aktorka, Anna Wendzikowska zadebiutowała w 2001 roku, przyjmując epizodyczną rolę w jednym z odcinków serialu komediowego "Lokatorzy". Od 2011 roku do 2018 odgrywała prawniczkę serialu w TVP2 "M jak miłość". W końcu, po urodzeniu  drugiej córki,  zrezygnowała z kariery aktorskiej i zaangażowała się w pracę dziennikarską. W 2007 roku została reporterką programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN". Z kolei w 2011 roku wzięła udział w 13. edycji programu rozrywkowego TVN "Taniec z gwiazdami".

Zobacz też: "Szpital New Amsterdam": To już pewne! Polska premiera czwartego sezonu serialu w styczniu

Autor: Zuzanna Bartuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama