Olga Frycz o odejściu z "M jak miłość": Chcę grać rzeczy bardziej ambitne, ale to fajny serial

Olga Frycz przyznała, że po czterech latach z przyjemnością wróciła na plan serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem". Miała poczucie, że jest to opowieść niedokończona, a ona lubi kończyć to, co zaczyna. Niedawno ogłosiła, że odchodzi z innego serialu - "M jak miłość". Występowała tam przez 4,5 roku, co było dla niej zbyt długim okresem.

- Cztery i pół roku to było dla mnie za długo i czułam się, nie powiem, że znudzona, ale wolałabym robić rzeczy bardziej ambitne - powiedziała aktorka. - Jezu, teraz wszyscy będą mówić 'Olga Frycz uważa, że "M jak miłość" nie jest ambitne... Nie, nie, nie, uważam, że to jest bardzo fajny serial i nie dziwię się, że ludzie oglądają "Emkę", natomiast dla mnie jako aktorki to po prostu już było za długo - dodała Frycz.

Obecnie zamierza skupić się na bardziej ambitnych projektach, ale podkreśla, że "M jak miłość" to fajny serial i dobrze się go ogląda. Często mylona jest przez napotkanych widzów z odtwarzaną przez nią postacią - Alą. W pewnym momencie również jej samej zaczęła mylić się serialowa fikcja z rzeczywistością. Poza tym podczas pracy w "M jak miłość" nie robiła zawodowo nic innego.

- Może ludziom wydawało się, że skoro gram w serialu, który jest emitowany dwa razy w tygodniu, może nie mam czasu na nic więcej, a jednak tego czasu miałam dużo, choć nic poza tym nie robiłam - spekuluje Frycz.

A co wydarzy się z jej bohaterką? Jak będzie wyglądać pożegnanie Ali Zduńskiej?

Po wakacjach Ala zrobi bliskim niespodziankę i bez zapowiedzi wróci do Polski. Paweł da wyraz swojemu szczęściu. Niestety, odkryje, że do jego żony w środku nocy dzwoni kolega z pracy, niejaki Mark. Od razu uzna, że nie jest to ani normalne, ani właściwe. W głowie zapali mu się czerwona lampka ostrzegawcza. Czyżby Ala miała coś na sumieniu?

Czy podczas gdy on zajmował się jej córeczką Basią (Gabriela Raczyńska), ona dopuściła się w Anglii zdrady małżeńskiej? Tego na razie nie wiadomo...

Możemy już natomiast ujawnić, że Ala będzie wściekle zazdrosna o pon

Reklama

Najlepsze tematy