Muhtesem Yuzyıl

Wspaniałe stulecie

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 8501
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Tylko razem z córką

Selma Ergeç, Hatice ze „Wspaniałego stulecia”, ostatnio zrobiła nam niespodziankę, pojawiając się w „Zranionej miłości”. A na tym nie koniec!

Wydawało się, że na dobre rozstała się z aktorstwem. W kwietniu ubiegłego roku została mamą maleńkiej Yasmin i tej roli poświęciła całą swoją uwagę. Ukryła się w domowym zaciszu na tyle skutecznie, że dopiero niedawno paparazzim udało się uwiecznić Selmę z córeczką na zdjęciu - i to tylko dlatego, że gwiazda akurat wybrała się do centrum handlowego na zakupy.

Mąż swojej żony

Reklama

Małżonek Selmy Ergeç, wydawca Can Öz, nie przepada za fotoreporterami. Stroni od pełnego blichtru świata show-biznesu, woli skupić się na publikacji książek. Na pytanie, jak to jest żyć u boku sławnej żony, odpowiada pół żartem: - To trochę denerwujące.

Mimo to Can doskonale rozumie aspiracje małżonki, która od dawna powtarzała, że po urlopie macierzyńskim zamierza wznowić karierę. I robi wszystko, by postawić na swoim!

Powrót do zawodu nie jest jednak łatwy. Po pierwsze, mała Yasmin dopiero niedawno skończyła roczek. Selma nie znosi myśli o dłuższym rozstaniu z córeczką, dlatego zabiera ją nawet na plan.

Po drugie, trzeba odzyskać formę sprzed ciąży. Aktorka samokrytycznie przyznaje, że mimo intensywnych ćwiczeń ma z tym pewien problem.

Wszystko to sprawia, że na razie w zasięgu ręki Selmy Ergeç pozostaje głównie udział w reklamach i gościnnych rolach. Jak choćby w "Zranionej miłości", gdzie zagrała postać historyczną, Halide Edib Adıvar, pisarkę i orędowniczkę praw kobiet.

- Marzy mi się jakaś pełnokrwista bohaterka, niekoniecznie pozytywna. Może być nawet pijaczką, degeneratką, byle byłoby co grać - przyznaje aktorka.

Pierwszy krok ku udanemu "come backowi" już zrobiła. Czas na ciąg dalszy!

KLC

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama