Wiadomości z drugiej ręki

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 77
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zakłamani celebryci

Wraz z początkiem września wkroczyliśmy w zakłamany świat telewizyjnych celebrytów, którym rządzą słupki popularności. Skąd wziął się pomysł na tak prześmiewczy serial?

Powstający właśnie serial komediowy w reżyserii Roberta Wichrowskiego to produkcja przedstawiająca w humorystyczny sposób kulisy życia gwiazd fikcyjnej stacji telewizyjnej, w której liczy się oglądalność. Najlepsze wyniki osiągają prezenterzy wiadomości: Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski) i Agata Rusek (Magdalena Łaska).

Reklama

Zwłaszcza od czasu, kiedy zostali małżeństwem. Są uwielbiani przez widzów, przekonanych, że łączy ich prawdziwa miłość. Nic bardziej mylnego, bo w rzeczywistości nienawidzą się i trwa między nimi prywatna wojna.

Pan i pani Pells

Jak potoczą się losy małżeństwa Wilków? Wystarczy przyjrzeć się latynoamerykańskiemu pierwowzorowi z 2008 r. Pomysł na przedstawienie telewizyjnego świata z przymrużeniem oka narodził się w Argentynie, gdzie powstała telenowela "Los exitosos Pells", prezentująca losy fikcyjnego małżeństwa popularnych dziennikarzy. Martin Pells (Mike Amigorena) jest arogancki i manipuluje ludźmi. W pogoni za karierą posunął się do karkołomnego oszustwa. Rozkochał w sobie współpracującą z nim dziennikarkę Sol (Carla Peterson) i zaproponował małżeństwo.

Po podpisaniu przez nich długoletnich kontraktów, czar... prysł. Martin wyjawił Sol, że tak naprawdę jest gejem, w dodatku chłopakiem Tomasa, syna właściciela stacji. Od tamtej pory dziennikarze prowadzili ze sobą zażartą walkę. Ich życie odmienił wypadek, po którym Martin zapadł w śpiączkę, a w stacji pojawił się łudząco do niego podobny aktor - Gonzalo. Oczywiście wiedzieli o tym tylko producenci. Nawet Sol i Tomas niczego nie zauważyli. Dopiero z czasem Gonzalo, zupełne przeciwieństwo Martina pod względem charakteru, wzbudził podejrzenia swym odmiennym zachowaniem.

Szybko zakochał się w Sol, lecz został odrzucony. Paradoksalnie - zdobył jej miłość jako Gonzalo, kiedy już wrócił do teatru. W międzyczasie odkrył, że jest bratem bliźniakiem Pellsa. Zmęczony farsą, wyjawił Sol prawdę i wspólnie zdołali uwolnić się od wszystkich kłamstw.

Niespodzianka

Od 2008 roku, wliczając polską wersję, powstało już sześć remake'ów telenoweli "Los exitosos Pells". Największy sukces odniosła produkcja meksykańska. Polska wersja jest bardzo podobna do pierwowzoru, ale scenarzyści na pewno nas zaskoczą. Czy okaże się lepsza?

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje