To nie koniec świata

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 116
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy serial: "To nie koniec świata"!

Idealistka i cyniczny karierowicz. Należą do dwóch różnych światów. Czy coś ich połączy? Na Podlasiu rozpoczęły się zdjęcia do serialu "To nie koniec świata" z Karoliną Gorczycą i Krystianem Wieczorkiem.


Reklama

Drewniany kościółek w uroczysku Zaborek w Janowie Podlaskim to wymarzone miejsce na ślub. Ale tym razem nie będzie romantycznej ceremonii. Panna młoda (Karolina Gorczyca) ucieka sprzed ołtarza i biegnie z rozwianym welonem w stronę pól. Śledzą ją kamery, bo to jedna ze scen nowego serialu "To nie koniec świata".

Porzucony

- Nikt nie może zrozumieć, dlaczego Anka robi coś tak niedorzecznego. Tym bardziej że mój bohater, niedoszły pan młody, wydaje się idealnym kandydatem na męża. Serdeczny, prostolinijny chłopak. I ma niezły fach w ręku, bo to kochający zwierzęta weterynarz - mówi Piotr Jankowski. Czyżby w grę wchodził inny mężczyzna?

Tego nie da się wykluczyć, bo Anka kogoś poznała. - Paweł sporo namiesza w życiu tej dziewczyny, ona też nie będzie mu dłużna - zapowiada Krystian Wieczorek. Paweł to menedżer piłkarski, który po stracie świetnie płatnej pracy w Warszawie pojawia się w Białej Podlaskiej, by sprzedać odziedziczony po dziadku dom. Sęk w tym, że mieszka w nim już... Anka.

Arogancki intruz


- Paweł zrobił na życzenie szefa pewien przekręt, a kiedy to się wydało, pracodawca odciął się od niego i zrezygnował z jego usług. Zjawia się w Białej Podlaskiej, licząc, że szybko pozbędzie się domu, bo potrzebuje pieniędzy. Pobyt zaczyna się jednak niepokojąco przedłużać, co gorsza, miejscowi nie patrzą na niego przychylnym okiem. Jest zbyt pewny siebie - dodaje aktor. Zupełnie inny stosunek do sportu niż Paweł ma Anka. Dla niego to biznes, dla niej powołanie.

- Wrażliwa, inteligentna, trochę zamknięta w sobie dziewczyna - charakteryzuje swoją postać Karolina Gorczyca. - Ma problem z wyrażaniem emocji, wie jednak, czego chce od życia. Skupia się na trenowaniu młodzieży, a piłka nożna jest jej największą pasją. Zawsze może liczyć na najbliższą przyjaciółkę, właścicielkę sklepu z ciuchami. Biznes Uli (Magdalena Lamparska) kwitnie, bo to znawczyni mody.

- Jest rezolutną, dość zwariowaną i przebojową kobietą, do tego upartą i przekonaną do własnych zasad. Marzy o gromadce dzieci - mówi o Uli Magdalena Lamparska.

Zdecydują widzowie


W serialu, reżyserowanym przez Łukasza Jaworskiego, zobaczymy też m.in. Pawła Królikowskiego, Adę Fijał, Eryka Lubosa, Artura Dziurmana, Dorotę Pomykałę, Agatę Nizińską, Marka Frąckowiaka, Kamila Kulę i Przemysława Bluszcza. Jeśli badanie fokusowe pilota wypadnie pozytywnie, na antenie Polsatu zobaczymy trzynaście odcinków.

ARTUR KRASICKI

Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze (52)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje