Big Bang Theory

Teoria wielkiego podrywu

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 181
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teoria wielkiego podrywu": 8. sezon już od 5 kwietnia w Comedy Central

Sheldon i jego przyjaciele powracają na antenę Comedy Central i to ze zdwojoną siłą! Już od 5 kwietnia w każdą niedzielę na fanów "Teorii wielkiego podrywu" czekać będą aż dwa premierowe odcinki 8. sezonu.

 

Reklama

Co tym razem wydarzy się w życiu przyjaciół z Pasadeny? W pierwszym odcinku Sheldon wróci z samotnej wyprawy pociągami po Stanach Zjednoczonych i oczywiście nie uda mu się nie wpaść w tarapaty. Na ratunek, jak zwykle przybędą Leonard i Amy. Czy w trakcie swojej spontanicznej podróży, młody naukowiec znalazł odpowiedzi na nurtujące go pytania?

W nowych odcinkach zobaczymy zupełnie nową Penny i to nie tylko z uwagi na radykalną zmianę fryzury. Po wielu nieudanych próbach zaistnienia w świecie filmu, narzeczona Leonarda postanowi spróbować swoich sił jako przedstawicielka firmy farmaceutycznej. Jak odnajdzie się w nowej roli? Duże zmiany zajdą również w życiu Raja. Chłopak postanowi przedstawić przyjaciołom swoją dziewczynę Emily, jednak nie wszyscy członkowie paczki przypadną jej do gustu...

Kolejny sezon przeniesie wiele zabawnych sytuacji i niespodzianek. Poznamy słynną kuzynkę Howarda z którą stracił dziewictwo, a jednym z odcinków gościnnie pojawi się sam Billy Bob Thornton!

Oglądaj najnowsze przygody ekscentrycznych kujonów już od 5 kwietnia, w niedziele o godzinie 20:00!

 

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Teoria wielkiego podrywu

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje