Tancerze

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 497
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cichopek zatańczy z Foremniak

Nie tylko Kasia Cichopek będzie błyszczeć w nowym serialu TVP "Tancerze". Do obsady dołączyła właśnie Małgorzata Foremniak.

Sympatyczna pani doktor z "Na dobre i na złe" ma spore doświadczenie w tanecznych popisach - wystąpiła przecież w "Tańcu z gwiazdami" i od tego czasu jest związana z tancerzem Rafałem Maserakiem. Nic więc dziwnego, że zrobiła bardzo dobre wrażenie podczas castingu do "Tancerzy".

Reklama

"Powaliła wszystkich na kolana" - powiedziała "Super Expressowi" osoba, która widziała jej występ.

Ze strony TVP padła już propozycja współpracy, co potwierdziła Lucyna Kobierzycka, menedżerka aktorki. Jednak Foremniak nie zaprząta sobie w tej chwili głowy przygotowaniami do roli w serialu.

"Pracą zajmę się we wrześniu. Teraz jadę z dziećmi i... z rodziną za granicę na wakacje" - powiedziała niedawno.

Z tego co jednak wiadomo z innych źródeł o wakacyjnych planach Małgorzaty Foremniak, aktorka nie powiedziała do końca prawdy. Pracą zajmie się o wiele wcześniej, gdyż nie tylko w czasie wakacji zasiada w różnych jury, pracuje na planie "Na dobre i na złe", ale też przygotowuje się do roli w filmie "Miasto z morza".

Zdjęcia do tego ostatniego rozpoczynają się już w sierpniu. Także tuż po krótkim urlopie, który spędzi z Rafałem Maserakiem, aktorka wyruszy na plan "Miasta...".

Film ten, w reżyserii Andrzeja Kotkowskiego, jest oparty na książce Stanisławy Fleszarowej-Muskat "Wiatr od lądu", która opowiada o dziejach budowy portu i miasta Gdynia. Na szczęście zdjęcia do filmu kręcone będą na Helu, może wiec Małgorzata Foremniak przedłuży sobie dzięki temu odrobinę wakacje.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje