Sex and the City

Seks w wielkim mieście

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mafia" od twórców "Seksu..."

"Kaszmirowa mafia" - serial twórców "Seksu w wielkim mieście" to połączenie dramatu z komedią. Telewizja Polsat rozpocznie emisję tego tytułu w lipcu.

"Kaszmirowa mafia" na pierwszy rzut oka bardzo przypomina "Sex and the city". Głównymi bohaterkami są cztery kobiety sukcesu, którym udało się zdobyć zawodową pozycję i odnieść sukces. Jednak dla nich największym problemem jest życie prywatne, bo jak się okazuje związek z mężczyzną często bywa trudniejszy niż zarządza nie korporacją.

Reklama

"Przyjaźnią się od czasów wczesnej młodości, ale to współczesne podobne doświadczenia zbliżyły je do siebie. Zbyt dobrze wiedzą, że w ich świecie małżeństwo jest nietrwałą instytucją, a dzieci przeszkadzają w robieniu kariery. Mieszkają na Manhattanie i cenią sobie prestiż tego miejsca. Ale ich ambicje mają swoją cenę - gdy wygrywają wyścig o lepszą posadę i jeszcze wyższe pobory, mogą stracić coś cenniejszego. Te przyjaciółki zawsze jednak mogą liczyć na siebie" - opisuje bohaterki serwis Media2.pl.

W jednej z głównych ról zobaczymy, znaną z "Aniołków Charliego", Lucy Liu.

Polsat zaplanował emisję pierwszego odcinka "Kaszmirowej mafii" na 23 lipca. Serial będzie obecny na antenie codziennie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 9:30.

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama