rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3461
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bracia Zdrójkowscy świętują 12. urodziny!

Adam Zdrójkowski, czyli Kuba Boski z "rodzinki.pl", świętuje dziś - 29 maja - dwunaste urodziny. Świeczki na urodzinowym torcie zdmuchnie razem z bratem bliźniakiem, Jakubem Zdrójkowskim, czyli Jurkiem z "Reguł gry".

Bracia Zdrójkowscy, choć na ekranie sprawiają wrażenie niezłych rozrabiaków, prywatnie są ujmującymi, sympatycznymi i bardzo kulturalnymi chłopcami.

Reklama

Adam swoją przygodę z aktorstwem zaczął cztery lata temu u boku Marcina Dorocińskiego w filmie "Boisko bezdomnych", Kuba po raz pierwszy stanął przed kamerą trzy lata wcześniej - był pięciolatkiem, kiedy w "Magdzie M." zagrał syna Karoliny (Katarzyna Herman) i Wiktora (Krzysztof Stelmaszyk). Zawodowe drogi bliźniaków skrzyżowały się w 2009 roku, gdy obaj dołączyli do obsady uwielbianej przez widzów "Rodziny zastępczej".

Później wystąpili też razem - oczywiście w rolach braci - w serialu "Londyńczycy 2" i filmie "Ciacho". Spotkali się także na planie "rodzinki.pl" - w 43. odcinku cieszącego się ogromną popularnością serialu Kuba zagrał kolegę... Kuby, w którego wciela się Adam. Wkrótce znów zobaczymy ich razem na ekranie - na premierę czeka ich drugi po "Ciachu" wspólny film "Być jak Kazimierz Deyna".

Obaj chłopcy nie mają wątpliwości, co będą robić, gdy dorosną. Aktorstwo zajmuje na liście zawodów, które chcieliby uprawiać, pierwsze miejsce. Na razie jednak swoją pracę traktują jak świetną zabawę i niezwykłą przygodę. Starają się nie zaniedbywać swoich obowiązków szkolnych i - choć ludzie rozpoznają ich na ulicy i czasami proszą o autograf, a dorobku mógłby im pozazdrościć niejeden zawodowy aktor - nie czują się jak gwiazdy.

Adam i Kuba tak naprawdę nie różnią się bardzo od swoich rówieśników. Jak większość chłopców w ich wieku interesują się piłką nożną, komputerami i filmami sensacyjnymi, za którymi wprost przepadają.

Dziś bracia Zdrójkowscy kończą 12 lat.


Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Rodzinka.pl | Adam Zdrójkowski | Jakub Zdrójkowski | Reguły gry | seriale

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje