Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1238
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czarek i Konstancja na ślubnym kobiercu

Historia burzliwej miłości Konstancji (Małgorzata Socha) i Cezarego (Grzegorz Małecki) zakończy się happy endem. Po pokonaniu przeciwności zostaną małżeństwem!

Najpierw dojdzie oczywiście do oświadczyn. Jak na Czarka przystało, będą one bardzo nietypowe. Wójcik poprosi Grylakównę o rękę na... przystanku autobusowym.

Reklama

Na dodatek nastąpi to chwilę po tym, jak Konstancja wyprowadzi się z jego mieszkania, zarzucając mu - tu uwaga! - pracoholizm i zaniedbywanie ciężarnej kobiety.

- Tak, chcę za ciebie wyjść. Chcę zostać twoją żoną! - odpowie Cezaremu uszczęśliwiona Grylakówna.

Na swojego świadka przyszły pan młody mianuje Górę (Bartek Nowosielski). Konstancja zaś zapragnie, by jej świadkową została Wiki (Agnieszka Sienkiewicz). Będzie się jednak bała z nią porozmawiać. W końcu zdecyduje się przeprosić przyjaciółkę za wszystkie złe czyny z przeszłości, a Wiki zostanie jej druhną.

Czy to klątwa?

Nieoczekiwanie tuż przed uroczystością Konstancja zwątpi w sens swojego czwartego już zamążpójścia.

- Wszystkie moje poprzednie śluby skończyły się katastrofą - zauważy i postanowi wszystko odwołać.

Dopiero rozmowa z zaproszonym na ślub Arturem (Filip Bobek) przekona Grylakównę do powiedzenia "tak".

- Dzisiaj widzę nową Konstancję - stwierdzi Sagowski.

- Taką, którą da się lubić. Która pięknie wygląda i za chwilę będzie wspaniałą mamą. A do tego kochasz tego wariata. Powinnaś za niego wyjść. Jeszcze dzisiaj. To będzie najpiękniejsza chwila twojego życia.

Noc poślubna...

Żeby było jeszcze ciekawiej i śmieszniej, Cezary nie sprawdzi się podczas nocy poślubnej. Wkrótce jednak, z pomocą Góry, uda mu się zdiagnozować problem: otóż paraliżuje go obecność dziecka w brzuchu Konstancji! Tymczasem świeżo poślubiona pani Wójcikowa uzna, że problem tkwi w niej. Na szczęście małżonkom uda się wspólnie go rozwiązać...

a.im.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje