Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1286
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Bronisław Wrocławski dostał brawa od całej ekipy!

Bronisław Wrocławski, szerokiej widowni znany m. in. jako Jerzy Marczak z "Barw szczęścia", przed laty był profesorem Agnieszki Dygant, czyli serialowej Agaty Przybysz w łódzkiej Filmówce, a teraz spotkali się na planie "Prawa Agaty". Poznaj szczegóły!


Reklama


Ujawniamy, że Bronisław Wrocławski zagra w 3. odcinku najnowszej serii "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 16 września). Jego bohater dr Grzegorz Garda będzie klientem mecenas Przybysz.

- Pozwała mnie żona mężczyzny, który zmarł kilka miesięcy temu w trakcie lotu do Frankfurtu - opowie lekarz swojej adwokatce. - Stewardessa zapytała, czy na pokładzie jest lekarz. Zgłosiłem się. Zbadałem tego człowieka i stwierdziłem, że to ewidentna niestrawność. Niestety, kilkadziesiąt minut później on już nie żył.

Interwencja lekarza na pokładzie samolotu była złamaniem danego kiedyś sobie przyrzeczenia: żadnej pracy po pracy. A to dlatego, że sam kiedyś przedobrzył i doprowadził siebie na skraj wyczerpania, rozwalając przy okazji małżeństwo i raniąc bliskich. Skończył na terapii dla pracoholików. Małżeństwa nie uratował, ale opracował specjalny "program", którego od tej pory zawsze się trzymał. Aż do tamtej sytuacji...

- Praca to moja pasja - wyzna doktor Garda Agacie. - Nigdy przenigdy jej nie lekceważę. Liniom lotniczym grozi konieczność zapłaty wielomilionowego odszkodowania i straty wizerunkowe.

Gwoli wyjaśnienia: na podstawie diagnozy Gardy zapadła decyzja o tym, by maszyna leciała do portu docelowego, zamiast o awaryjnym lądowaniu. Czy linia lotnicza chce zrobić z niego kozła ofiarnego?

Po zakończeniu zdjęć do trzeciego odcinka "Prawa Agaty" Bronisław Wrocławski dostał brawa od całej ekipy serialu. Najgłośniej klaskała Agnieszka Dygant

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Bronisław Wrocławski | Agnieszka Dygant | Prawo Agaty

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama