Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1265
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Morderstwo w "Prawie Agaty"!

Kiedy Dębski dowiaduje się, że żona jego przyjaciela została zamordowana, prosi Agatę o pomoc. Oskarżycielem będzie Okońska. Jak zakończy się ta sprawa? Uwaga, spoilery!


Agata vs. Maria

Reklama

Dębski przerywa urlop, gdy dowiaduje się że żona jego przyjaciela z dzieciństwa, a obecnie znanego polityka, została zamordowana w tajemniczych okolicznościach.

Prokuratorem, który zajmuje się sprawą jest Okońska. Gdy podejrzenia padają na pogrążonego w rozpaczy małżonka, Dębski prosi Agatę, by broniła jego przyjaciela.

Bartek i ciepła posadka

Bartek rozpoczyna pracę w firmie developerskiej ojca. Jest zaskoczony ciepłym przyjęciem i rozmiarem swojego gabinetu, jednak ciągle śledzi relacje telewizyjne z procesu prowadzonego przez mecenas Przybysz. Postanawia wrócić do kancelarii.

"Prawo Agaty" po raz trzeci

Jak donosi portal Press.pl, stacja TVN zdecydowała się na kontynuację serialu "Prawo Agaty". Emisja nowych odcinków jest przewidziana na wiosnę przyszłego roku, jednak nie jest to decyzja ostateczna, bowiem na ten czas TVN ma także zaplanowaną emisję drugiego popularnego serialu - "Przepisu na życie".

"Prawo Agaty", po trzech odcinkach drugiej serii, gromadziło średnio 2,6 mln widzów.

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje