Gossip Girl

Plotkara

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 294
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy to już koniec Jenny?

Czy przyszłość Taylor w "Plotkarze" jest zagrożona? Podczas jednej z rozmów Momsen została poproszona o komentarz w sprawie "Plotkary". W jednym, krótkim zdaniu odpowiedziała wówczas: "To już koniec, stary". Czy to oznacza, że jej losy w kultowym serialu są niepewne?

W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski, że postać Jenny zniknie, a przynajmniej coraz rzadziej będzie pojawiała się w czwartym sezonie "Plotkary", w wyniku tzw. "twórczych powodów".

Reklama

W rzeczywistości, pogłoski te mogą oznaczać wiele różnych rzeczy, a niekoniecznie zwiastują odejście Taylor z serialu. Producenci twierdzą, że mają duże plany wobec panny Humphrey w nadchodzącym finale trzeciego sezonu.

Pomimo tych zapewnień wierni fani serialu, którzy w ostatnim czasie zaobserwowali co dzieje się w życiu Jenny, mogą dojść do wniosku, że te "duże" plany są w rzeczywistości zapowiedzią jej końca. Odwołując się do słów Momsen ("To już koniec stary") musimy wyjaśnić, że wypowiedź dotyczyła obecnego sezonu. Nic zatem nie zostało jeszcze przesądzone.

O ile odejście Taylor z serialu spotkałoby się z rozczarowaniem fanów, o tyle na pewno nie zasmuciłoby ono krytyków filmowych. Głównie to za sprawą tego, iż krytykują oni Taylor nie tylko za jej grę, ale również udawaną przyjaźń z pozostałymi członkami obsady.

"Jesteśmy mili i serdeczni dla siebie, ale tak naprawdę nie jesteśmy przyjaciółmi" - wyznała 16-latka, która bardziej niż na graniu, woli skupić się na muzyce.

Zespół Taylor, The Pretty Reckless, ostatnio wylansował przebój "Make Me Wanna Die", który jest jego pierwszym singlem .

"Muzyka jest tam, gdzie widzę siebie" - powiedziała ostatnio - "Robię to, ponieważ naprawdę to kocham. To coś, co naprawdę chcę robić w życiu. Oznacza to, że muzyka jest moim jedynym celem. Jest czymś bardzo osobistym, bo gdy ją piszę, to równocześnie sama się w nią angażuję" - wyznała Taylor.

Posłuchaj "Make Me Wanna Die":

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje