Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7811
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Dramat Marysi! Czy nic już nie uratuje Melki?

Melka trafia do Ośrodka Wychowawczego. Majka, mimo iż rozstała się z Aleksem, postanawia dotrzymać obietnicy, że jak najszybciej zabierze ją do domu. W życiu obu pojawia się ojciec Krystiana, Michał - w tej roli Wojciech Błach, który dołączył do obsady "Pierwszej miłości".Reklama

Życie Melki w ośrodku nie jest "usłane różami". Gdy kolejny raz spotyka się z agresją i niechęcią ze strony "koleżanek" z ośrodka - Rudej i Żylety, załamana prosi o pomoc Krystiana.

Zakochany Krystian decyduje się na desperacki krok: za pomocą fortelu organizuje ucieczkę Melki z ośrodka. Nielegalnie. Ze spakowanym w pośpiechu plecakiem i kartami kredytowymi ojca stopem dojeżdżają do Zgorzelca.

 Marysia, na wieść o tym, co się stało,  nie ma wątpliwości, że cała ucieczka była przez nich zaplanowana. Ojciec Krystiana - Michał aż tak bardzo nie przejmuje się wybrykiem syna. Blokując karty kredytowe skradzione przez syna ustala miejsce ich pobytu i dochodzi do wniosku, że kiedy skończą im się pieniądze, uciekinierzy wrócą. Czyli niedługo...  

Zdjęcie Melki zostaje oficjalnie opublikowane w gazecie, z adnotacją, że jest poszukiwana. Marysia bardzo poważnie niepokoi się o jej los. Tymczasem Melka i Krystian ustalają, że zaczną nowe życie w... Irlandii.

Melka robi niezbyt ładny numer towarzyszowi ucieczki - zostawia go w hotelu bez pożegnania, by na własną rękę ulotnić się z Polski. Krystian orientuje się, że jego karty są zablokowane, a nie może opuścić hotelu bez zapłacenia... Jednak oboje wpadają na kolejny pomysł - obrabowania stacji benzynowej, by zgromadzić środki na opłacenie pokoju i dalszą podróż.

Dla Melki kończy się to tragicznie... Dziewczyna otrzymuje propozycje pomocy z zewnątrz. Jak się okazuje nie jest to jednak pomoc bezinteresowna. Melka dostaje bowiem ultimatum.

Nowy wątek z Melką i Krystianem od połowy marca w wiosennych odcinkach "Pierwszej miłości" w telewizji Polsat.


 

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje