Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 4188
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mikołaj Krawczyk znów w "Pierwszej miłości"!

Paweł Krzyżanowski, bohater Mikołaja Krawczyka wyjechał do Niemiec, by uporządkować swoje życie uczuciowe. W rzeczywistości rola aktora została okrojona ze względu na jego plany zawodowe. Jednak w nowym sezonie "Pierwszej miłości" Paweł powróci! Czy znów będzie z Marysią (Aneta Zając)?


Paweł wraca (do Marysi?)

Reklama

Paweł po roku nieobecności znów pojawi się w serialu. Według dziennika "Fakt" przyczyną powrotu aktorka do "Pierwszej miłości" są względy finansowe.  - Rachunki się same nie zapłacą. Agnieszka myślała, że to zamknięty rozdział. Mikołaj w ogóle nie przedyskutował z nią tego faktu. Gryzie ją myśl, że znowu będzie widywał często Anetę - mówi informator dziennika.

Jednak punkt widzenia osób odpowiedzialnych produkcję serialu jest zgoła inny: - Nie wiem czy można nazwać to powrotem do serialu. W ubiegłym sezonie wątek Pawła, czyli bohatera Mikołaja Krawczyka był w serialu. Choć ze względu na inne zajętości zawodowe aktora nieco okrojony - mówi Magdalena Łukasiuk z ATM Grupy.

Zatem czy faktycznie Agnieszka Włodarczyk ma powody do zazdrości? Czy jej ukochany, jako serialowy Paweł znów zwiąże się z Marysią, graną przez Anetę Zając?  

- W nowym sezonie widzowie "Pierwszej miłości"  będą mogli śledzić kolejne perypetie Pawła. Ze względu na widzów, którzy uwielbiają Mikołaja Krawczyka i  bardzo czekają na nowe przygody jego bohatera,  nie chcę zdradzać szczegółów. To będzie niespodzianka! -  ucina Łukasiuk.

Powrót Pawła nie będzie jedyną niespodzianką, która czeka widzów "Pierwszej miłości" po wakacjach!

Otylia Jędrzejczak pływa w "Pierwszej miłości"!

Mistrzyni olimpijska chce spróbować  swoich sił w aktorstwie. W kolejnym sezonie będzie nauczycielką pływania Nikoli (Anna Kózka). Z Otylią będzie także związany komediowy wątek pomyłek, który doprowadzi Radka (Mateusz Banasiuk) i Nikolę przed ołtarz, a Miksera (Błażej Michalski) i Dagę (Anna Szymańczyk) do rozstania...

Na ekranie pojawią się także dwie nowe postaci - Julia Pogrebińska, w roli pani weterynarz oraz

Aleksandra Kisio, jako nowy czarny charakter serialu, przyrodnia siostra Sabiny (Urszula Dębska), która nieźle namiesza.

swiatseriali.pl

Reklama

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze (91)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje