Paradoks

Ocena
serialu
5,5
Przeciętny
Ocen: 75
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

TVP 2 zaprasza na jesienne wieczory z serialami

Tajemniczy i mroczny "Paradoks" z Bogusławem Lindą w roli głównej, wzruszający "Czas honoru", urocza "rodzinka.pl" oraz wciąż cieszące się wielką popularnością "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe" to chyba najlepsza zachęta, by nadchodzące jesienne wieczory spędzić z telewizyjną Dwójką!

Program 2. TVP od lat oferuje swoim widzom seriale na najwyższym poziomie. Nie inaczej będzie w nowym sezonie, który Dwójka zainauguruje 2 września emisją pierwszego epizodu piątej - ostatniej już niestety - serii "Czasu honoru". Kolejne odcinki serialu pojawiać się będą na antenie w niedzielne wieczory o godzinie 21.15.

Reklama

Nowością w jesiennej ramówce stacji jest "Paradoks" - 13-odcinkowa historia inspektora Marka Kaszowskiego (Bogusław Linda), dla którego sprawiedliwość jest istotniejsza niż prawo. Każdy odcinek to osobna intrygująca zagadka kryminalna. Zrealizowany na światowym poziomie "Paradoks" emitowany będzie w czwartki o godzinie 21.05 począwszy od 6 września.

Fani "rodzinki.pl" z niecierpliwością czekają na dalsze perypetie Natalii i Ludwika Boskich oraz ich trzech przesympatycznych synów. Pierwsze dwa z premierowych odcinków serialu z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem pojawią się na antenie TVP 2 już 7 września o godzinie 20.40, kolejne (także po dwa jednego wieczoru) - w następne jesienne piątki.

Aż pięć razy w tygodniu - od poniedziałku do piątku o godzinie 19.25 - czekają nas spotkania z inną serialową rodziną - Joanną i Jerzym Polakami (Kinga Preis i Jacek Braciak). "Ja to mam szczęście!" to propozycja dla widzów ceniących dobrą zabawę, inteligentny dowcip i świetne aktorstwo.

W jesiennej ofercie Dwójki nie może oczywiście zabraknąć sztandarowych produkcji stacji - seriali od lat bijących rekordy oglądalności. Na kolejne odcinki "M jak miłość" TVP 2 zaprasza widzów od 3 września w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.40, na spotkania z bohaterami "Barw szczęścia" codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20.05 (także od 3 września), a na wizyty w szpitalu w Leśniej Górze, gdzie rozgrywa się akcja "Na dobre i na złe", w każdą środę o godzinie 20.40 począwszy od 5 września.

Wśród zagranicznych propozycji 2. Programu TVP na jesień znajduje się drugi sezon sensacyjnego "Powrotu do życia", dziewiąta seria "Kryminalnych zagadek Las Vegas" oraz dwie wyjątkowe nowości - "Castle" i "Magia kłamstwa".

Telewizyjna Dwójka zaprezentowała swoją ofertę programową na jesień 2012 na konferencji prasowej, w której wzięły udział gwiazdy stacji i emitowanych w niej seriali.

Oto codzienny przewodnik po serialach Dwójki:


Poniedziałek

19.25 "Ja to mam szczęście!" (od 3 września)
20.05 "Barwy szczęścia" (od 3 września)
20.40 "M jak miłość" (od 3 września)

Wtorek

19.25 "Ja to mam szczęście!"
20.05 "Barwy szczęścia"
20.40 "M jak miłość"

Środa

19.25 "Ja to mam szczęście!"
20.05 "Barwy szczęścia"
20.40 "Na dobre i na złe" (od 5 września)

Czwartek

19.25 "Ja to mam szczęście!"
20.05 "Barwy szczęścia"
21.05 "Paradoks" (od 6 września)

Piątek

19.25 "Ja to mam szczęście!"
20.05 "Barwy szczęścia"
20.40 "rodzinka.pl" (od 7 września) - co tydzień 2 premierowe odcinki!

Niedziela

21.15 "Czas honoru" (od 2 września)

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: TVP 2 | seriale | Paradoks (Serial)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje