O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 6946
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Jak się ubrać na randkę z byłą żoną?

Jak odzyskać byłą żonę? To pytanie nie będzie dawać spokoju Krzyśkowi (Paweł Domagała), więc kiedy Iga (Joanna Kulig) zadzwoni do niego i poprosi o spotkanie, postanowi zrobić na niej wrażenie swym... nienagannym wyglądem!Paradna flanelowa koszula, elegancko uczesane włosy, zapach wody kolońskiej... Krzysiek długo szykować się będzie na spotkanie z Igą, mając nadzieję, że kobieta, którą chce za wszelką cenę odzyskać, doceni jego starania i spojrzy wreszcie na niego łaskawym okiem.

Reklama

- Dzisiaj jest wyjątkowa okazja. Jestem umówiony z byłą żoną... Na aktualny wieczór - zakomunikuje pani Irence (Hanna Śleszyńska), gdy ta wyrazi swój niepokój z powodu drugiej z rzędu kąpieli swego lokatora i zbyt dużego w związku z tym zużycia wody.

- I nie wiem, czy jutro rano będę się mył - doda Krzysztof, by uspokoić Irenę.

Gospodyni Małeckiego, zmierzy go krytycznym okiem, zrobi niezadowoloną minę i skrytykuje jego strój. Flanelowa koszula wyraźnie nie przypadnie jej do gustu...

- Jeśli to ma być TEN wieczór, musisz wyglądać jak mężczyzna, Krzysztofie, a nie jak szmata do podłogi - zrecenzuje strój Krzyśka nie przebierając w słowach.

Na szczęście pani Irenka okaże się osobą, która potrafi rozwiązać każdy problem. Podejdzie do szafy, otworzy ją i bez słowa wyjmie elegancki garnitur, szykowną koszulę i pasujący do całości krawat. Krzysztofowi bardzo nie spodoba się perspektywa włożenia na siebie rzeczy zaproponowanych przez Irenę, ale - uciekając wzrokiem przed jej bojowym spojrzeniem - nawet nie będzie próbował protestować.

Pokornie - choć bez przekonania - ubierze się według wytycznych swej nowej... stylistki, ale dopiero kiedy spojrzy w lustro, doceni gust pani Irenki. W dodatku Helenka (Maja Kwaśny) i Oliwka (Oliwia Dąbrowska), gdy zobaczą tatę, skomplementują go twierdząc, że wygląda prawie tak ładnie jak wujek Marcin (Stefan Pawłowski)!

Czy starania, by zrobić na Idze piorunujące wrażenie, na coś się Krzysztofowi przydadzą? W jakim celu była żona poprosiła go o spotkanie i czy rzeczywiście, jak będzie myślał Krzysiek, ma to być... randka?

Na 5. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza już dziś - 10 kwietnia - o godzinie 20.10.

 

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje