Nikita

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 65
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nikita" trafiła do Polski

Tajna organizacja zmienia piękną dziewczynę w maszynę do zabijania. Ale nie do końca... Ludzie, którzy chcieli sterować Nikitą, muszą mieć się na baczności.

Seksowne kreacje, eleganckie przyjęcia i bohaterka, która dzięki egzotycznej urodzie jest podwójnie niebezpieczna. Skoro taki zestaw sprawdził się raz, to dlaczego do niego nie wrócić? Powstała więc nowa wersja przygód Nikity.

Reklama

Tym razem rolę pięknej agentki powierzono Maggie Q, aktorce i modelce urodzonej na Hawajach.

W jej żyłach płynie krew wietnamska, irlandzka i... polska. Nikita zwerbowana przez tajną rządową organizację, wpada w pułapkę, bo jednostka ta zwana "Sekcją" zaczyna działać na własną rękę, wyłamując się spod kontroli.

Agenci pozbawiają dziewczynę tożsamości, mordują jej ukochanego i zmuszają do zostania zabójczynią. Nikt, kto trafił do "Sekcji", nie jest tam z własnej woli. Nikomu też nie udało się uciec. Jedynym wyjątkiem jest Nikita.

Teraz zechce zniszczyć organizację. Ma w jej szeregach sojusznika. Dzięki informacjom będzie mogła sabotować misje specjalne. Tempo akcji jest zawrotne, ale producenci postanowili też przyciągnąć przed ekrany panie. Agentki tak często zmieniają kreacje, że każdy odcinek to mała rewia mody.

IP

Dowiedz się więcej na temat: Nikita | Maggie Q

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje