Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 5742
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Samobójstwo w „Na Wspólnej”?!

Los stawia Maksa przed wielką próbą... Kiedy jego synek walczy w szpitalu o życie, policja wyławia z Wisły ciało kobiety! Jest podejrzenie, że to Ilona! Brzozowski jest w szoku. Ale najgorsze dopiero przed nim... Będzie musiał zidentyfikować zwłoki!Reklama

 

Policja przeszukuje brzeg Wisły w miejscu, gdzie znaleziono telefon Zdybickiej (Anna Samusionek). To tu urywa się ślad po niej... Od czasu, kiedy uciekła ze szpitala nikt jej nie widział, ani z nią nie rozmawiał.

Policjant przygotowuje Brzozowskiego (Adam Fidusiewicz) na każdy możliwy scenariusz. Ale przypuszcza, że gdyby Ilona chciała popełnić samobójstwo, nie zostawiłaby na brzegu telefonu. Jednak czy to wystarczające, żeby mieć nadzieję...?

W domu Maks przegląda osobiste rzeczy Ilony. Znajduje numer telefonu jej ojca. Pan Zdybicki oznajmia, że nie widział się z córką od 20-tu lat! Kiedy dowiaduje się, że Ilona zaginęła radzi Maksowi, żeby jej nie szukał - zaoszczędzi sobie w ten sposób wielu cierpień...

Brzozowski jest bardzo poruszony tymi słowami. Nagle dostaje telefon od policjanta - z Wisły wyłowiono ciało kobiety! Maks jest w szoku... Będzie musiał stawić się na identyfikacji zwłok... Czy sprawdzi się najgorszy z możliwych scenariuszy? Dowiemy się już w najbliższych odcinkach!

 


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje