Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7846
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Na Wspólnej”: Żbik zapowie Olszewskiej zemstę!

Po tym, jak Olszewska (Katarzyna Walter) pozbawi Żbika (Michał Mikołajczak) udziałów w swojej kancelarii, Darek złowrogo zapowie jej, że nie dość, że jeszcze się spotkają, to do tego jej firma niebawem padnie, bo odbierze jej klientów!

Ujawniamy, że w 2541. odc. "Na Wspólnej" (emisja 5 września w TVN) Aneta (Dorota Krempa) wyraźnie da Agnieszce do zrozumienia, że chciałaby zostać w kancelarii i dalej dla niej pracować.

Fatalne zauroczenie

Reklama

Tymczasem Darek podpisze akt zrzeczenia się udziałów w kancelarii.

Na odchodnym zapowie Agnieszce, że jeszcze się spotkają.

Jakiś czas później, pakując swoje rzeczy, ostrzeże byłą wspólniczkę, że wkrótce jej kancelaria padnie, ponieważ wraz z nim odejdą najlepsi klienci, np. Olczyk.

Jakież będzie jego zdziwienie, gdy po chwili w gabinecie zjawi się Aneta z jakimiś dokumentami dla Olszewskiej. Na osobności zrobi jej awanturę o to, że go wystawiła.

Przypomni, że w pewnym sensie uczestniczyła w jego dążeniach do przejęcia kancelarii. Dziewczyna ze skruchą przyzna, że bardzo się tego wstydzi. Uświadomi Darkowi, że tak naprawdę zależało jej tylko na nim, lecz teraz widzi, jak fatalnie ulokowała swoje uczucia.

Toast za pomyślność

Aneta długo nie mogła dojść do siebie po rozmowie ze Żbikiem. Agnieszka z humorem oznajmi jej, że od dziś ma zakaz rozmyślania o Darku. Wypije ze współpracowniczkami toast za pomyślność kancelarii.

Weronice (Renata Dancewicz) trudno będzie zrozumieć, dlaczego przyjaciółka tak łatwo przebaczyła kobiecie, z którą zdradzał ją jej ukochany. Olszewska wytłumaczy jej, że dziewczyna została oszukana tak, jak ona sama. Powołując się na własne doświadczenie stwierdzi, że zakochana kobieta jest zdolna do wszystkiego.

- Jestem pewna, że Aneta więcej mnie nie zawiedzie... - oceni Agnieszka.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje