Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7517
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Na Wspólnej”: Wojciech Błach jesienią po raz drugi zostanie tatą!

Wojciech Błach, czyli Wojtek Szulc z „Na Wspólnej”, za niespełna cztery miesiące po raz drugi zostanie tatą. Aktor i jego żona Agnieszka wyznali niedawno we wspólnym wywiadzie, że marzą o trójce dzieci, bo uważają, że duża rodzina to... coś fantastycznego!

Wojciech Błach i Agnieszka Błach przysięgli sobie miłość i wierność 14 maja ubiegłego roku. Już wtedy marzyli, aby ich rodzina jak najszybciej się powiększyła.

Reklama

- Wojtek jest tym mężczyzną, z którym mogłabym zajść w ciążę i wcale nie musiałoby się to wydarzyć w jakiejś nieokreślonej przyszłości, bo jestem już na to gotowa - tak Agnieszka Błach powiedziała kilka miesięcy temu w rozmowie z magazynem "Pani".

- Aga uważa, że teraz jest dla niej świetny czas na macierzyństwo. Nie ma takiego podejścia jak wiele młodych dziewczyn, że najpierw trzeba się wyszaleć albo że ważniejsza jest kariera, a o dzieciach pomyśli się później - wyznał z kolei Wojciech Błach, dodając, że jest pewny, że jego żona będzie wspaniałą mamą.

Aktor znany m.in. z ról w "Na Wspólnej", "Blondynce" i "Skazanych" poznał swą żonę ponad 3 lata temu w warszawskim Teatrze Imka, w którym oboje pracowali. Agnieszka - młodsza od niego o 19 lat - była wtedy świeżo upieczoną absolwentką krakowskiego Policealnego Studium Aktorskiego "L'Art Studio" i razem z kilkoma koleżankami postanowiła nagrać audiobooka ze "Sztuką kochania" Owidiusza, a potem pokazać ją na scenie. Wojciech Błach miał wyreżyserować to przedstawienie, a Agnieszka zagrać w nim jedną z głównych ról. Po premierze ich drogi się rozeszły...

- Pół roku później spotkaliśmy się ponownie, bo sztuka miała zostać wznowiona. Wybraliśmy się całą grupą do włoskiej restauracji... To były moje urodziny. Agnieszka poprosiła mnie na bok i podarowała tomik poezji. Wcześniej podkreśliła w nim kilka zdań. Nie wiem, czy gdyby Aga nie dała mi tego znaku, miałbym odwagę, żeby  się nią zainteresować - wspomina aktor.

- To było przeznaczenie! Przy Agnieszce czuję się po prostu na właściwym miejscu - twierdzi dziś.

Wojciech Błach doskonale sprawdza się w roli taty - 7-letni syn, owoc jego związku z Kamillą Baar, jest jego oczkiem w głowie. Aktorowi bardzo zależało, by Bruno zaakceptował Agnieszkę.

- Nie tylko ją zaakceptował, ale też bardzo polubił, wręcz pokochał. Namawiał nas nawet, żebyśmy razem zamieszkali, a w trakcie naszego ślubu podawał nam obrączki - mówi aktor i dodaje, że Bruno z pewnością będzie wspaniałym bratem.

Wojciech Błach po raz drugi zostanie tatą jesienią. Potwierdził oficjalnie, że jego żona jest w piątym miesiącu ciąży.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje