Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 5738
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Uprawia seks z kochankiem, odmawia mężowi!

Kinga i Michał w doskonałych nastrojach wracają ze swej drugiej podróży poślubnej. Roześmiani i szczęśliwi idą na firmowy bankiet. Wkrótce okazuje się, że na raucie pojawia się również Iwo...


Reklama


Kmiecik przez cały wieczór kręci się koło Brzozowskiej. W końcu spotykają się w łazience. Mężczyzna zamyka drzwi na klucz i... zaczyna namiętnie całować Kingę.

Następnego dnia kobieta cały czas myśli o tym, co się wydarzyło. Gdy wychodzi do pracy, pod domem spotyka Iwa, który proponuje, że podwiezie ją do pracy. Jednak zamiast do biura wiezie ją do swojego mieszkania...

Kilka dni później okazuje się, że Kmiecik postanowił wycofać swoje wymówienie i wraca do firmy, w której zatrudniona jest Kinga. Kobieta wpada w panikę. Boi się, że ich romans bardzo szybko wyjdzie na jaw. Żąda by Iwo się zwolnił. Ale zamiast tego mężczyzna znowu zaprasza Brzozowską do siebie.

Wieczorem Michał bezskutecznie próbuje namówić żonę na seks. Romans rozwija się w błyskawicznym tempie - Kinga okłamuje męża, że spędzi popołudnie z Basią. A tymczasem idzie na schadzkę z kochankiem. Jednak Brzozowski przez przypadek dowiaduje się, że ukochana nie dotarła do przyjaciółki.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje