Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 5725
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Szok! Czerska przyłapie męża na seksie z Olą!

Jak zachowa się Lidia (Małgorzata Lipmann), która przyłapie Olę (Marta Wierzbicka) w łóżku ze swoim mężem Mariuszem (Mariusz Zaniewski)?


Reklama


Zdradzamy, że w 1933. odcinku "Na Wspólnej" Mariusz i jego młoda kochanka postanowią spędzić popołudnie w łóżku. Kiedy w pewnym momencie rozlegnie się dzwonek do drzwi, oboje będą przekonani, że to kurier z zamówioną pizzą.

Ola narzuci coś na siebie i pójdzie otworzyć. Na progu zobaczy Lidię! Dojdzie do bardzo niezręcznej sytuacji. Czerski zezłości się, że żona przyszła bez zapowiedzi, a Lidia wyjaśni, że chciała się z nim spotkać, bo ich córka ma kłopoty w szkole.

Przy okazji powie Zimińskiej, co o niej myśli. Ola szybko się ubierze i zapłakana wybiegnie z mieszkania. Mariusz dogoni ją na ulicy i przeprosi za zaistniałą sytuację. Obieca, że to się więcej nie wydarzy.

Nie ty pierwsza, nie ostatnia!

Tyle że już następnego dnia Lidia przyjdzie do kancelarii. Oznajmi Oli, że chce z nią porozmawiać.

- Nie jesteś ani pierwszą, ani ostatnią zdobyczą Mariusza - ostrzeże Zimińską. - Po każdej takiej przygodzie mąż wraca do mnie i zapewne teraz postąpi tak samo. Mówię ci to w dobrej wierze.

Lecz młoda Zimińska nie da wiary jej zapewnieniom. Z wyższością powie, że rozumie już, dlaczego Mariusz od niej odszedł - po prostu woli kobiety naiwne niż wredne. Czerska wymierzy jej policzek a na odchodnym zagrozi, że ją zniszczy.

 

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje