Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7819
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Seks to nie wszystko

Agata poprosi Norberta, by wstrzymali się z konsumpcją swojego związku.

Norbert (Michał Malinowski) nie będzie mógł patrzeć, jak znajome pary okazują sobie czułość i namiętność. Zachowanie przyjaciół ze studenckiego lokum uświadomi mu dobitnie, że właściwie tylko on tkwi w związku, który wciąż nie został skonsumowany.

Reklama

Mimo to będzie robił dobrą minę do złej gry. Kiedy jakiś czas później poruszy ten temat w rozmowie z Jarkiem (Wojciech Rotowski), stwierdzi, że seks to przecież nie wszystko.

Oznajmi, że kocha Agatę (Aleksandra Radwan) i dla niej gotów jest na wiele wyrzeczeń. Jednak pragnienie okaże się silniejsze. Wkrótce potem poprosi Bruna (Dawid Czupryński), żeby zostawił mu wolne mieszkanie na wieczór.

Wyjaśni przy tym tajemniczo, że ma do niego przyjść Agata... Wyraźnie podekscytowany Bruno zapewni kumpla, że dziś na pewno spełni się w końcu jego marzenie: pójdzie do łóżka z Kochańską!

Norbert przyprowadzi Agatę do pustego mieszkania. Niemal tuż za progiem zacznie ją rozbierać i namiętnie całować. Dziewczyna powstrzyma go jednak.

Poprosi, żeby zaczekali z tym do czasu, aż będą mieli stuprocentową pewność, że to coś poważnego.

Czule przytuli chłopaka i zapewni, że gdy przyjdzie pora, zaczną ze sobą sypiać... Norbert, jak prawdziwy dżentelmen, zgodzi się zaczekać.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje