Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7524
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Rodzina się powiększy

Żaneta dowie się, że jest w ciąży. Mikołaj postawi wszystko na jedną kartę i przegra… życie. Z kolei Smolny będzie autorem kolejnej intrygi.

Miro (Marcin Przybylski), który złamał rękę, poprosi przyjaciół (Anna Guzik, Wojciech Błach) o przysługę: by zamiast niego wystartowali w rajdzie samochodowym. Początkowo Szulcowie będą się wahać, przekona ich dopiero... Mania (Zuzia Kaszuba).

Maluch w drodze

Reklama

Dziewczynka oświadczy rodzicom, że nadszedł czas, by wreszcie zrobili coś dla siebie.

Wszystko będzie dobrze szło do momentu, gdy Żaneta zasłabnie za kierownicą. Po badaniach wyjdzie na jaw, że kobieta spodziewa się dziecka! Wojtek dosłownie oszaleje z radości. Mania również będzie szczęśliwa: wreszcie doczeka się rodzeństwa.

Zostanie sam

Leśniewski (Krzysztof Wieszczek) postanowi wreszcie spędzić wieczór z synem (Mateusz Górka). Jednak, gdy Adam (Robert Koszucki) zadzwoni do niego z propozycją rozegrania partii, Mikołaj nie będzie potrafił mu odmówić. Zwłaszcza, że w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze.

Leśniewski zostawi Stefanka pod opieką mamy (Aleksandra Konieczna) i uda się na spotkanie. Nieświadomy tego, że rozgrywka jest ustawiona. Mimo tego uda mu się ograć oszustów i opuścić lokal z wygraną. Na tym jednak jego dobra passa się skończy.

Gdy tylko wróci do domu, odkryje, że Nicole (Maria Niklińska) spakowała rzeczy swoje i synka i wyprowadziła się. Czy Mikołaj właśnie stracił bliskich?

Kłamstwa

Kłopoty będzie miał także Krzysztof (Łukasz Konopka). Brwinowska (Marta Dąbrowska) zażąda od niego pomocy. Gwiazda oświadczy, że nie ma za co żyć, a jej kariera chyli się ku upadkowi.

Smolny, nie zastanawiając się długo, zaoferuje jej "ustawkę". Umówiony fotoreporter zrobi Dorocie zdjęcia pod szpitalem, podpisując je: "Gwiazda walczy ze śmiertelną chorobą!".

Monika Ustrzycka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje