Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6186
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Czym pan niania oczaruje Weronikę?

Do obsady telenoweli "Na Wspólnej" dołączył Mateusz Banasiuk, jeden z najbardziej obiecujących młodych aktorów w Polsce. Zobaczymy go w roli... pana niani, którego Weronika (Renata Dancewicz) zatrudni do opieki nad swoim synkiem Kacperkiem (Krystian Perdion). Poznaj szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że w 1846. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 8 stycznia) Weronika poskarży się Agnieszce (Katarzyna Walter), że wciąż nie mogą z Adamem (Zbigniew Stryj) znaleźć odpowiedniej opiekunki dla małego Kacperka.

Olszewska da przyjaciółce namiar na kogoś sprawdzonego i godnego polecenia. Jakież będzie zaskoczenie Roztockiej, kiedy okaże się, że chodzi o mężczyznę (Mateusz Banasiuk)? Zapewni jednak Agnieszkę, że nie ma z tym problemu.

Okaże się, że Maciej Niesłuchowski to wymarzony kandydat na nianię: studiuje pedagogikę i do tego ma spore doświadczenie w opiece nad dziećmi

Dodajmy, że Adam przeżyje szok, gdy przyjdzie do domu i zobaczy, że Maciej świetnie zajmuje się nie tylko Kacperkiem, ale także jego starszą siostrą Antosią (Gabrysia Jeżółkowska). Zdziwi się jednak, że Weronika i Niesłuchowski mówią sobie po imieniu... Czyżby scenarzyści "Na Wspólnej" szykowali kolejny wątek romansowy? Czas pokaże!

Warto wiedzieć, że 28-letni Mateusz Banasiuk w swoim dorobku ma role w głośnych filmach "Wszystko co kocham" Jacka Borcucha i "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego. Od 2012 r. występuje na deskach Teatru Ateneum w Warszawie.

Nie stroni przy tym od seriali. Znają go m. in. widzowie "M jak miłość", "Pierwszej miłości" czy "Ojca Mateusza". Prywatnie związany jest z Oriną Krajewską, córką Małgorzaty Braunek.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Banasiuk | Na Wspólnej

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje