Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7535
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Internetowa gra Dudków

Od przyjścia na świat małej Klementynki (Karolina Brzosko) w małżeństwie Izabeli (Anna Korcz) i Jerzego Dudków (Wojciech Wysocki) układa się coraz gorzej.

Zdradzamy, że w 1271. odcinku "Na Wspólnej" Iza wyśle do męża maila, w którym wyleje swoje wszystkie żale. Niestety, nie będzie umiała powiedzieć mu tego prosto w oczy. A to oznacza, że Dudkowie nie potrafią już nawet ze sobą normalnie rozmawiać.

Reklama

Jaka będzie reakcja pisarza na list Izy, w którym bizneswoman stwierdzi, że jest jej źle w związku? Otóż pan Dudek napisze odpowiedź i również wyśle ją mailem! Iza przeczyta ją dopiero po jego wyjściu z domu. Ku jej zdziwieniu, Jerzy oświadczy w swoim liście, że on także nie czuje się szczęśliwy w małżeństwie!

Dla Izy będzie to szok. Postanowi działać. Napisze do Jerzego kolejnego maila, w którym przedstawi się jako jego wielbicielka i opisze kłopoty w swoim związku.

Jerzy - o dziwo - nie domyśli się mistyfikacji. Co więcej - odpisze wielbicielce i poskarży się, że i on ma obecnie problemy rodzinne.

Ton, w jakim Jerzy odpisze zupełnie obcej kobiecie, świadczy o tym, że pisarz szuka nowych wrażeń i wentylu dla codzienności. Przerażona Iza postanowi kontynuować tę korespondencję. Liczy, że w ten sposób dowie się o swoim mężu czegoś, czego on nie chce lub nie potrafi powiedzieć jej wprost.

Do czego doprowadzi ta internetowa gra?

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje