Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 10496
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto mąż Hany!

Niebawem Piotr (Marek Bukowski) zerwie z Haną (Kamila Baar), bo niespodziewanie okaże się, że jej mąż James (Jake Michaels) wcale nie został zamordowany! On żyje! I na dodatek jest pacjentem szpitala w Leśnej Górze!

Przypomnijmy, że Hana była święcie przekonana, że jej mąż został brutalnie zamordowany! W 475. odcinku dostała z Nigerii urnę z jego prochami oraz certyfikat poświadczający śmierć Jamesa Coldwella.

Reklama

Tymczasem niespodziewanie na jaw wyjdzie, że NN, który leży w Leśnej Górze, to mąż Hany! Jamesa Coldwella zagra Jake Michaels. Jego prawdziwą tożsamość poznamy w 497. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 31 października). Rozpozna go Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz).

Gdy James usłyszy głos Hany, spróbuje wstać, ale upadnie i straci przytomność...

Po upadku u nieprzytomnego Coldwella zostanie zdiagnozowany krwiak mózgu. Piotr zdecyduje się na trepanację czaszki. Hana z Leną (Anita Sokołowska) będą świadkami tej operacji przez szybę.

Dodajmy, że Hana długo nie przyjmie do wiadomości, że NN to James. Przekona ją dopiero obrączka na palcu mężczyzny. A gdy Piotr pozna dramatyczną prawdę, powie, że to... koniec jego związku z Haną.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe | seriale | Kamila Baar | Bukowski Marek | Jake Michaels

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje