Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 9959
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Życie jak ruletka

Hana, Roma i Wiktoria - trzy kobiety, które pragną odmienić swoje życie… I nigdy nie tracą woli walki. Jakie niespodzianki tym razem szykuje dla nich los?


Reklama

W kolejnym tygodniu Piotr nadal będzie spędzać z Tosią i Magdą niemal każdą wolną chwilę. A Hana znów poczuje ukłucie zazdrości...

Co od razu wykorzysta doktor Radwan! Ordynator spróbuje zbliżyć się do pięknej koleżanki - i podbić jej serce. Czy Hana zapomni dzięki niemu o samotności... i o małżeńskiej przysiędze? 

Tymczasem Wiktoria, zdesperowana, kupi w końcu ślubną suknię, zaledwie na kilka dni przed ceremonią.


W nowej kreacji zawita nawet do szpitala, czym wzbudzi w Leśnej Górze sporą sensację! A kilka godzin później, tuż przed wieczorem panieńskim, który zorganizuje dla niej Agata doktor Consalida znów wyląduje w ramionach Adama! Czy jej narzeczony - Tomasz - dowie się o tej chwili słabości i... odwoła ślub?

Roma trafi z kolei do szpitala, pod opiekę profesora Wolnickiego, znajomego Falkowicza. Chirurg zgodzi się ją operować, ale uprzedzi, że usunięcie guza mózgu jest niezwykle ryzykowne. A dziewczyna do ostatniej chwili będzie ukrywać swoją chorobę przed Adamem... 


...i Krajewski dowie się o zabiegu dopiero, gdy jego ukochana będzie już na sali operacyjnej. Zdenerwowany, młody lekarz od razu pojedzie do wskazanego przez Romę szpitala... Czy dziewczyna przeżyje operację - i Adam usłyszy w końcu dobrą wiadomość?

Emisja 574. odcinka "Na dobre i na złe" już 12 listopada - zobacz koniecznie! 

www.nadobre.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje