Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 9974
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": ​Ślubne "tak" w Leśnej Górze

Hana (Kamilla Baar) i Piotr (Marek Bukowski) będą mieli dwa podejścia do ślubu cywilnego. Pierwszy nie dojdzie do skutku, bo urzędniczka USC (Dorota Landowska) spadnie ze schodów i trafi do Leśnej Góry. Z wdzięczności za uratowanie życia zaproponuje zakochanym, że jeszcze tego samego dnia mogą pobrać się w szpitalu. I tak właśnie się stanie!

Reklama

Dzień ślubu cywilnego Hany Goldberg i Piotra Gawryły okaże się wyjątkowo pechowy. Owszem, do rąk panny młodej w odpowiednim momencie trafią dokumenty z Izraela - unieważnienie jej małżeństwa z Jamesem (Jake Michaels), który okazał się chory psychicznie.

I choć wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik (ubrani odświętnie Hana i Piotr zajadą pod pałac ślubów specjalnie wynajętą na ten dzień limuzyną, zaproszeni goście zjawią się w komplecie), młoda para nie złoży przysięgi małżeńskiej.

Odwołana uroczystość i namiętny taniec przy świecach

Przykra niespodzianka nastąpi ze strony Joanny, urzędniczki USC, która tuż przed wejściem do urzędu nagle zemdleje z bólu i spadnie ze schodów. Na domiar złego przy okazji spowoduje kolejny bolesny uraz u Piotra, który i tak ma już złamaną nogę!

Efekt? Uroczystość zostanie odwołana, a pani Joanna trafi do Leśnej Góry. Hana błyskawicznie zdiagnozuje u niej ciążę pozamaciczną. Pełen emocji dzień skończy się jednak dla zakochanych romantycznie - namiętnym tańcem przy świecach.

Bez przebaczenia

Tymczasem Latoszek (Bartosz Opania) i Lena (Anita Sokołowska), którzy mieli być świadkami Hany i Piotra, ostro się pokłócą. Starska wyzna mężowi, że nie potrafi pogodzić się z jego zdradą. Postanowi wziąć urlop i wyjedzie z synem do matki.

Wśród gości zaproszonych na ślub znajdą się również Michał (Radosław Krzyżowski), Nina (Agnieszka Judycka) i Krzyś (Jakub Kłys). Malec zasugeruje, że jego tata też mógłby się kiedyś ożenić... Jednak Sambor i Rudnicka dojdą do wniosku, że na małżeństwo jest jeszcze za wcześnie.

Do dwóch razy sztuka

Jeszcze w tym samym odcinku Piotr i Hana podejmą próbę wybrania w USC kolejnego terminu ślubu. Tyle że najbliższa wolna data, która będzie pasowała obojgu, wypadnie dopiero za pół roku!

Na szczęście Joanna - wdzięczna za uratowanie życia - zaproponuje zakochanym, że udzieli im ślubu w szpitalu. Jeszcze tego samego dnia! Tym sposobem Hana zostanie w końcu żoną Piotra, a ich świadkami będą Czarek (Maciej Sztabiński), kochanek urzędniczki, i Maciek (Jeremi Protas), nastoletni syn kobiety.

Ślub Hany i Piotra zobaczymy w 529. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 18 września). W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z tego wydarzenia.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje