Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12057
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Na dobre i na złe”: Radwan i Gawryło nareszcie się pogodzą?

Pierwsze od śmierci Hany (Kamilla Baar) spotkanie Gawryły (Marek Bukowski) i Radwana (Mateusz Damięcki) okaże się szokiem dla obu. Kwestia ojcostwa Kubusia (Kacper Kostecki) nie zostanie poruszona. Na razie...

Niespodziewanie w 695. odcinku "Na dobre i na złe“ (emisja 14 lutego w TVP2) Sara (Magdalena Schejbal) dzień wcześniej wróci z Izraela.

Reklama

Natychmiast się zorientuje, że Piotr niekoniecznie za nią tęsknił. Doktor Mandel wyczuje, w czym rzecz i uspokoi go, że absolutnie nie ma najmniejszego zamiaru powiedzieć Radwanowi prawdy o Kubusiu.  

Tajne/poufne

- Piotr, spokojnie, on nie wie, że Kubuś jest jego... i się nie dowie - zapewni go siostra Hany.

- Za dużo miałabym do stracenia...

 Uwadze Wiki (Katarzyna Dąbrowska) nie ujdzie ewidentnie zły humor Krzysztofa. Jasno da mu do zrozumienia, że jest tym zdziwiona, chcąc - rzecz jasna - poznać powody takiego stanu rzeczy.

Nie uda jej się to, bo kolega wykręci się od odpowiedzi. Zamyślony Radwan uda się do szpitalnego bufetu i stamtąd dyskretnie zadzwoni do Sylwii (Magdalena Turczeniewicz). Doktor Mróz nie odbierze, wobec czego Krzysztof zostawi wiadomość głosową na jej sekretarce.

- Cześć Sylwia, dzwonię, w sumie sam nie wiem, po co... Przepraszam, może później cię złapie...

Pierwsze spotkanie

Chwilę później Radwan spotka na korytarzu Piotra. Obaj doznają szoku na swój widok. W tej niezręcznej sytuacji dojdzie tylko do krótkiej wymiany.

Później Gawryło zagai Wikę na temat Krzysztofa. Dowie się, że Krzysztof wrócił, ponieważ między nim a Sylwią się nie układało.

W końcu Radwan zwierzy się Wiki: jest rocznica śmierci Hany, ciągle tęskni i wciąż ma żal do Piotra. Consalida stwierdzi, że ani on, ani Piotr nie mógł uratować Hany. Po chwili przytulą się do siebie jako przyjaciele.

Rozmowa z Wiki i jej rozsądne wnioski sprawią, że Radwan podziękuje później Piotrowi za to, że uratował mu życie po wypadku, podadzą sobie nawet rękę...

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje