Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 11853
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Przemek oświadczy się Oli!

Gdy tylko Przemek (Marcin Rogacewicz) dowie się, że będzie miał dziecko z Olą (Anna Karczmarczyk), niespodziewanie zrezygnuje z wyjazdu na misję do Sudanu. Zostanie w Polsce, by być z ukochaną! Poznaj szczegóły!


Jakkolwiek nie patrzeć, ciąża Oli Pietrzak wywróci do góry nogami wszystkie życiowe plany doktora Zapały, który będzie już w stu procentach gotowy do wyjazdu na charytatywną misję do Afryki. Mało tego, korzystając z pomocy Zuzy (Julia Kamińska), spakuje się i urządzi wyprzedaż swoich rzeczy! Za namową nowej dziewczyny postanowi nawet pozbyć się gitary, którą wystawi na aukcji w internecie! Na szczęście później odkryje, że wylicytowała ją jegio siostra Hana (Kamilla Baar).

Plotka o ciąży

Reklama

Zdradzamy, że przyjaciele ze szpitala w Leśnej Górze zorganizują dla Zapały przyjęcie pożegnalne, na które lekarz ostatecznie nie dotrze. A Zuza - pewna wpływu, jaki ma na Przemka - otwarcie posprzecza się z Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska). Z kolei Hana ponownie spróbuje przekonać Olę, by powiedziała Przemkowi o dziecku. Niestety, bez skutku. Jej sekret zdradzi koledze Wiktoria - plotkując w trakcie wspólnej operacji. Consalida sama zauważy ciążę stażystki, lecz nie domyśli się, kto jest ojcem.

Tort, cukrzyca ciążowa i hipoglikemia

Tymczasem Ola zje kawałek tortu przeznaczonego na przyjęcie dla Przemka. Dostanie torsji i nagle straci przytomność. Przyjaciółkę znajdzie w łazience Klaudia (Julia Wyszyńska) i od razu wezwie na pomoc Hanę. Lekarka zdiagnozuje cukrzycę ciążową i  hipoglikemię, bardzo niebezpieczną dla dziecka.

Przemek sam wpadnie na to, że Ola jest w ciąży właśnie z nim. Będzie czuwał przy niej do chwili, gdy dziewczyna odzyska świadomość. Bez wahania postanowi zostać w Polsce, by wesprzeć Pietrzakównę.

Groźby Zuzy i zastępstwo Witka

Zapała stanie w obliczu poinformowania Zuzy zarówno o swojej decyzji, jak i o przyszłym ojcostwie. Lekarka zareaguje wybuchem wściekłości. Jednocześnie zapowie, że Zapała musi zwrócić wszystkie pieniądze, które zainwestowano w niego przed misją.

Przemek nie przejmie się tym zanadto i... poprosi Olę o rękę. Nastąpi to w 545. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 29 stycznia). A pierwszą osobą, której wyzna, że dla Oli i dziecka postanowił zostać w Polsce, będzie Latoszek (Bartosz Opania). Zapała wspomni przy okazji, że potrzebuje pożyczki, bo musi zwrócić pieniądze za swoje szkolenie, bilet lotniczy i sprzęt. Doda też, że nie będzie musiał nic płacić, jeśli w ciągu kilku godzin znajdzie dla siebie zastępstwo. Witek, który wciąż nie umie poradzić sobie z utratą rodziny, postanowi wyjechać na misję zamiast kolegi.

Niestety, w kolejnych odcinkach Olę i Przemka czekają ciężkie chwile. Powód? Hana nie będzie mogła im zagwarantować, że dziecko urodzi się zdrowe, bo przez cukrzycę grożą mu wady rozwojowe.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje