Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 9966
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Od parku linowego do... upojnego seksu

Wiki (Katarzyna Dąbrowska) spędzi niebawem upojną noc w towarzystwie Adama (Grzegorz Daukszewicz). Ale o poranku, gdy Krajewski się obudzi, Consalidy już przy nim nie będzie... Sprawdź szczegóły!


Reklama

Niebawem do Wiktorii przyjedzie w odwiedziny matka (Barbara Lauks). Consalida poinformuje ją o tym, że profesor Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) ożenił się ostatnio z Kingą Walczyk (Marta Dąbrowska), a Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz) będzie miał dziecko ze stażystką Olą Pietrzak (Anna Karczmarczyk).

- Tylko ty, biedaczko, wciąż masz niepoukładane życie osobiste - załamie się Wanda Consalida. - Wszyscy wokół jakoś sobie radzą...

Seks w hotelu rezydentów

Pod wpływem przytyków ze strony matki Wiki zbliży się do Adama. W 549. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 5 marca) - po wyjątkowo ciężkim dniu pracy - wybiorą się razem do parku linowego.

Będzie bardzo miło. A po powrocie do hotelu rezydentów Krajewski zaproponuje, by nie przerywali tak dobrze zaczętego spotkania. Wiki przyjmie to z radością.

W pewnym momencie Adam wyzna, jak bardzo mu na przyjaciółce zależy. Wiktoria nawet się nie zorientuje, jak trafią razem do łóżka. Jednak na ranem ulotni się po angielsku, czym nieco rozczaruje kochanka.

Propozycja powtórki i... policzek

Następnego dnia Przemek, widząc rozkojarzenie Wiktorii, od razu domyśli się, że kogoś poznała. Za to Krajewski uparcie będzie proponował jej "powtórkę" ubiegłej nocy...

A gdy Consalida odmówi, oskarży ją o to, że przespała się z nim tylko dlatego, że chciała zemścić się na Falkowiczu.

Po tych słowach Krajewski dostanie w twarz. A Falkowicz otwarcie powie Adamowi, że nie zasługuje na Wiktorię.  


Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje