Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 9974
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Falkowicz zaplanuje własną śmierć!

Stan Falkowicza (Michał Żebrowski) pogorszy się do tego stopnia, że profesor postanowi odebrać sobie życie. Przygotuje zabójczy koktajl ze śmiertelną dawką leków, a nawet napisze własną mowę pogrzebową! Poznaj szczegóły!


Reklama


Choć samopoczucie Andrzeja zacznie pogarszać się z każdym dniem, wciąż będzie ukrywał swoje problemy zdrowotne przed Wiktorią (Katarzyna Dąbrowska). Lecz stan profesora nie ujdzie uwadze Van Graafa (Redbad Klijnstra). Zresztą pozostali koledzy również zauważą, że chirurg jest nienaturalnie pobudzony i dziwnie się zachowuje. Po kolejnej operacji w 582. odcinku (emisja w środę 14 stycznia o godz. 20.45 w TVP2) Falkowicz straci przytomność. Jego wątroba oraz nerki przestaną działać.

Tylko przeszczep od Adama może go uratować!

Okaże się, że konieczny jest przeszczep - inaczej Falkowicz będzie skazany na dializy i już nigdy nie powróci do normalnego życia. Tyle że do transplantacji nie kwalifikuje się osób uzależnionych od narkotyków, więc jedynym ratunkiem dla niego może być przeszczep od rodziny, a konkretnie od brata Adama (Grzegorz Daukszewicz).

Tymczasem Falkowicz zwierzy się Van Graafowi, że woli odejść ze świata żywych na własnych warunkach. Nawet zapyta kolegę, czy mógłby przyrządzić mu odpowiedni koktajl... Do tego jeszcze zacznie pisać własną mowę pogrzebową. W środku nocy zadzwoni też do Kingi (Marta Dąbrowska), by zapytać, czy był dobrym mężem. Przy okazji odkryje, że jego "eks" znalazła już dla niego następcę. Następnie wykręci numer do Przemka (Marcin Rogacewicz), który nie zechce go nawet wysłuchać, choć profesor przeprosi Zapałę za Ludmiłę (Paulina Chruściel).

Następnego dnia Falkowicz odwiedzi Wiktorię, która przyjmie go niezwykle ciepło. A gdy koleżanka wspomni Adamowi o spotkaniu z jego bratem, ten od razu domyśli się, że Andrzej przyjechał do szpitala, by się pożegnać, bo planuje... samobójstwo.

Zabójczy zastrzyk

Krajewski natychmiast pojedzie z Wiki do domu Falkowicza. Profesor zacznie ich przekonywać, że wcale nie zamierza odbierać sobie życia. Po wyjściu lekarzy wyda się jednak, że profesor rzeczywiście chciał zrobić sobie zastrzyk z zabójczą dawką leków, bo ukrył przed gośćmi strzykawkę... Na ekranie zobaczymy to w 584. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 28 stycznia o godz. 20.45 w TVP2).

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje