Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 9902
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Na dobre i na złe": Falkowicz kontra Wawrzyniak

Wkrótce w Leśnej Górze pojawi się naukowiec Leszek Wawrzyniak (Michał Żurawski), który w Andrzeju Falkowiczu (Michał Żebrowski) rozpozna... profesora Barana. Będzie ostro! Poznaj szczegóły!


Ujawniamy, że po raz pierwszy Leszek Wawrzyniak przyjedzie do Leśnej Góry w 542. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 18 grudnia).

Reklama

Od razu wykaże swoje zainteresowanie testami nowego leku na stwardnienie rozsiane. Powód? Jego syn ma tę chorobę. Wawrzyniak poinformuje Wiktorię (Katarzyna Dąbrowska), że jest naukowcem i wcześniej sam pracował nad identyczną substancją.

Dodajmy, że jeszcze w tym samym odcinku Leszek zauważy przed szpitalem Falkowicza i od razu go rozpozna, tyle że pod nazwiskiem... Baran. A profesor odjedzie, nawet go nie zauważając.

Sfinguje włamanie!  

Do spotkania Wawrzyniaka z Falkowiczem oko w oko dojdzie w 543. odcinku (emisja w środę 8 stycznia). Po wyjściu z gabinetu Andrzeja Leszek wda się przed szpitalem w rozmowę z Wiktorią.

Gdy Falkowicz zobaczy ich razem, od razu wezwie lekarkę do siebie i powie jej - rzekomo ku przestrodze - że Leszek leczy się psychiatrycznie i może być niebezpieczny.

Mało tego: chirurg posunie się do tego, by wrobić mężczyznę we włamanie! Umówi się z nim w swoim domu, a gdy Wawrzyniak pojawi się na miejscu spotkania, zorientuje się, że willa profesora została splądrowana. A Falkowicz wezwie policję i wskaże swojego niedoszłego gościa jako sprawcę włamania.

Jakie fakty z przeszłości chce ukryć Falkowicz? Czego się boi?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje