Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 9946
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Antek Królikowski w Leśnej Górze

21-letni Antoni Królikowski, widzom seriali doskonale znany m. in. z "Domu nad rozlewiskiem", "39 i pół" i "Czasu honoru", wystąpi w "Na dobre i na złe". W jakiej roli?

Zdradzamy, że to będzie gościnny, jednorazowy występ syna znanej pary aktorów, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej (Grażyna w "Klanie") i Pawła Królikowskiego (Kusy w "Ranczu").

Reklama

Młody Królik, jak mówią o nim w filmowym światku, trafi jako pacjent na izbę przyjęć do szpitala w Leśnej Górze. Zanim to jednak nastąpi, jego bohater wybierze się do pubu. Tam będzie udawał głuchoniemego, żeby sprzedać breloczki. Złośliwy los sprawi, że zostanie oskarżony o kradzież torebki jednej z kobiet. Dojdzie do szarpaniny między nim a ochroniarzem. Po tej przepychance uznany za złodzieja chłopak poskarży się, że bodyguard coś mu złamał. Wtedy zostanie odwieziony przez policję do Leśnej Góry.

Ale to jeszcze nie wszystko. Niespodziewanie chłopak podejmie próbę ucieczki ze szpitala i wówczas policjanci zarzucą mu symulowanie złamania. Z izby przyjęć trafi więc prosto do aresztu. Czy naprawdę nic mu nie dolega? Przekonamy się o tym, oglądając 398. odcinek "Na dobre i na złe" (emisja w piątek 26 lutego) .

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje