Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 10288
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Karczmarczyk i Kamil Kula parą?

Do Kamila Kuli, czyli Igora Szweda z "Hotelu 52", skrycie wzdycha mnóstwo zauroczonych jego talentem i urodą fanek. Na próżno... Miejsce w sercu i u boku przystojnego aktora jest już bowiem zajęte!

Anna Karczmarczyk, czyli Ola z "Na dobre i na złe", była jedną z wielu serialowych gwiazd, które przyszły do stołecznego Teatru Komedia na premierę polskiej inscenizacji broadwayowskiego hitu "Klatka wariatek" ("La Cage Aux Folles"). Ania, jak się okazało po spektaklu, miała bardzo ważny powód, by spędzić sobotni wieczór w teatrze - tego dnia bowiem debiutował przed warszawską publicznością ukochany aktorki, znany z "Hotelu 52" przystojniak, Kamil Kula.

Reklama

Tego, że Ania i Kamil są parą, nietrudno się było domyślić, przyglądając się im podczas bankietu, jaki odbył się po premierze. Wpatrzeni w siebie i szczęśliwi nie odstępowali się nawet na krok!

Trzeba przyznać, że już dawno na stołecznych salonach nie pojawiła się tak urocza i piękna para. Na razie ani Ania, ani Kamil nie chcą opowiadać publicznie o tym, co ich łączy. Nie kryją jednak, że są sobą oczarowani.

Kamil Kula, ubiegłoroczny absolwent Akademii Teatralnej, znany jest widzom przede wszystkim z roli Igora Szweda z "Hotelu 52". Anna Karczmarczyk, młodsza od niego o dwa lata, może się już poszczycić kreacjami w serialach "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Przystań", "Siła wyższa" oraz w filmach "Galerianki" i "Weekend". Ostatnio dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Oboje są niezwykle uzdolnieni i z pewnością już niedługo będzie o nich bardzo głośno nie tylko ze względu na to, że są razem...

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak prezentują się razem Anna Karczmarczyk i Kamil Kula. Prawda, że piękna z nich para?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk | Kamil Kula | seriale | Hotel 52 | Na dobre i na złe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje