Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wpadnie w sidła własnych kłamstw

Jan Monczka wciela się w postać Gustawa, z którym obecnie spotyka się Anna (Ewa Kaim). Choć jest on żonaty z Heleną (Urszula Kiebzak), nie ma skrupułów i prowadzi podwójne życie. Prawda jednak wyjdzie w końcu na jaw…

- Nie lubię za bardzo opowiadać o postaciach, które gram, bo w ten sposób - moim zdaniem - odbiera się widzowi niespodziankę - stwierdza Jan Monczka.

Reklama

- Dlatego ograniczę się jedynie do tego, że mój bohater to człowiek wyjątkowo niezdecydowany. Jest życiowym tchórzem. Boi się podejmować drastyczne kroki, bo wiązałoby się to z pewnym ryzykiem.

Czy Gustaw kocha Annę?

- W pewien sposób na pewno - mówi aktor.

- Przecież to piękna, atrakcyjna i inteligentna kobieta, posiadająca w sobie mnóstwo wewnętrznego ciepła i uroku osobistego.

Problem będzie polegał jednak na tym, że Gustawowi spodoba się życie na dwa fronty - przy żonie i kochance. Nikt jednak nie lubi dzielić się miłością z osobami trzecimi.

- Mój bohater pogubi się i sam wpadnie w pułapkę swoich kłamstewek - wyjawia Jan Monczka. - I będzie go to słono kosztowało...

Rola Gustawa, czyli podrywacza i kłamcy, to kolejna tego typu na koncie aktora. W latach 80-tych w serialu "Tulipan" zagrał uwodziciela-oszusta, który naciągał naiwne kobiety na duże kwoty, po czym je porzucał.

- Niestety, jedna rola zaważyła na dalszym moim aktorskim życiorysie - uważa Jan Moczka. - Do dziś za nią pokutuję. Na szczęście pojawiają się obecnie także inne propozycje pracy, które nie są schematyczne, co dla aktora jest wielką radością.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje