Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1397
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koczownik

Urodził się w Gdańsku, studiował w Olsztynie, pracował w Zielonej Górze, a obecnie osiadł w Krakowie. Gdzie zamierza zapuścić korzenie Tomasz Ciachorowski, czyli serialowy Michał Duszyński z "Majki"?

Tomasz Ciachorowski twierdzi, że bardzo szybko adoptuje się do nowych warunków. Zupełnie nie przeszkadza mu to, że praca często wymaga od niego podróżowania po różnych zakątkach Polski.

Reklama

- Aktorstwo samo narzuca taki koczowniczy tryb życia - stwierdza aktor.

- Inercja zabija w aktorze energię i kreatywność. Dlatego ja - póki będę miał siły - zmierzam podróżować w te miejsca, gdzie zaistnieje dla mnie szansa ciekawej pracy czy dalszego rozwoju.

Od ponad roku, czyli na czas zdjęć do serialu "Majka", Kraków stał się domem dla Tomka Ciachorowskiego.

- Czuję się w tym mieście bardzo dobrze - przyznaje aktor.

- Mam śliczną garsonierę w klimatycznej dzielnicy Kazimierz. Mimo tego powoli odnoszę wrażenie, że zaczyna mi brakować tutaj miejsca - tak bardzo oswoiłem sobie Kraków!

- Nie jestem w stanie się w nim zgubić. Dlatego to miasto przestaje być dla mnie wyzwaniem. Czuję ochotę na zmianę otoczenia. Prawda jest taka, że chyba nie potrafię zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu.

Po zakończeniu zdjęć do serialu "Majka" aktor będzie musiał zdecydować, jakie miasto w Polsce tym razem stanie się jego przystanią.

- Bardzo prawdopodobne, że pojadę do Warszawy - zapowiada serialowy Michał.

- Co prawda zdążyłem ją trochę poznać przy okazji zdjęć do "Złotopolskich", ale nie na tyle, aby móc spokojnie powiedzieć, że nie stanowi dla mnie tajemnicy.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Ciachorowski | Majka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje