M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 193175
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wszechstronnie uzdolniony!

Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", to człowiek wszechstronnie utalentowany. W "Tańcu z gwiazdami" udowadnia, że mógłby stanąć na zawodowym parkiecie, w show "Jak oni śpiewają" pokazał, że świetnie śpiewa. Co jeszcze potrafi?

Kacper Kuszewski pochodzi z rodziny aktorskiej. Wychowywał się i bawił za kulisami, przez co teatr stał mu się bardzo bliski.

Reklama

- Przez dwanaście lat uczyłem się w szkole muzycznej, grałem najpierw na fortepianie, potem na klarnecie - mówi.

Tuż przed maturą Kacper zastanawiał się, czy nie zostać zawodowym muzykiem.

- Zdawanie do Akademii Teatralnej wydawało mi się oczywiste, ale miałem wątpliwości, czy powinienem po latach ciężkiej pracy rozstawać się z muzyką - wspomina aktor.

Wybrał aktorstwo, bo uznał, że ten zawód da mu znacznie więcej możliwości. I nie pomylił się.

- Spróbowałem już wszystkiego: telewizji, filmu, teatru, dubbingu, piosenki - twierdzi.

Od kilku tygodni intensywnie trenuje taniec. Ania Głogowska, jego partnerka z "Tańca z gwiazdami" i weteranka programu, twierdzi, że jeszcze nigdy nie miała tak zdolnego ucznia.

- Treningi z Kacprem to przede wszystkim przyjemność i wspaniała zabawa. Jest dla siebie surowy i wymagający, ale kiedy przychodzi czas na odpoczynek, potrafi się wyluzować i zapomnieć o pocie i zmęczeniu - chwali go Ania.

Kacper Kuszewski nigdy nie bał się wyzwań. Ekscentryczne kostiumy zakłada bez wahania, jeśli tylko mu się podobają, wyzywający makijaż uważa za element podnoszący wartość wizualną tańca, a sam taniec jest dla niego po prostu zadaniem aktorskim, do którego przygotowuje się najlepiej, jak może.

Wśród znawców tańca i miłośników "Tańca z gwiazdami" panuje przekonanie, że to właśnie Kacper Kuszewski ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. Trzymacie za niego kciuki?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama