M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 249208
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“M jak miłość": Poznajcie wredną teściową Natalki Mostowiak!

Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączyła Grażyna Strachota, widzom seriali znana m. in. jako Łucja Nowik z “Klanu". Zobaczymy ją w roli Katarzyny Maj, matki Darka (Marcel Sabat), z którym Natalka Mostowiak (Marcysia Lelek) zaszła w nieplanowaną ciążę. Czy nowa bohaterka ucieszy się na wieść, że zostanie babcią?


Reklama


Zdradzamy, że Katarzynę Maj będzie można poznać w 1124. odcinku “Emki" (emisja we wtorek 3 marca o godz. 20.45 w TVP2). Wtedy matka Darka przyjedzie z wizytą do Grabiny. Podejmie ją Ewa (Dominika Kluźniak), bo Marek (Kacper Kuszewski) będzie musiał akurat gdzieś pilnie wyjechać.

- Wiem, że to dla państwa trudna i bardzo przykra sytuacja - wypali na powitanie Majowa. - Ale ja muszę bronić interesów swojego syna! Bo wcale nie mam pewności, że to właśnie Darek powinien ponieść konsekwencje tego, co się stało. Powiem wprost: mam poważne wątpliwości, czy aby na pewno ojcem tego dziecka jest mój Darek!

Gdy chłopak zacznie protestować, jego mamusia doda, że może nie był jedynym mężczyzną w życiu Natalki.

W tym momencie Ewa się zdenerwuje i zażąda rozmowy w cztery oczy z Majową.

- Jak pani może? Jakim prawem obraża pani moją córkę? I pośrednio swojego syna. Przecież oni są razem, kochają się, planują wspólną przyszłość. A pani przyjeżdża do młodej dziewczyny w ciąży, której świat się właśnie przewrócił do góry nogami i mówi jej takie straszne rzeczy? Natalka nigdy tego pani nie zapomni, a ja tym bardziej. To podłe, co pani zrobiła!

Majowa i tak uprze się przy testach na ojcostwo.

- Mój Darek został tak wychowany, że zawsze bierze odpowiedzialność za swoje czyny. I jeśli okaże się, że jest ojcem, będzie płacił alimenty, osobiście tego dopilnuję. Ale oboje musimy mieć pewność! (...) Ja nie wierzę, że mój Darek zrobił dzieciaka tej dziewczynie!

Po tych słowach Ewa straci cierpliwość i wyrzuci niedoszłą teściową Natalki z domu. 

- Proszę stąd wyjść, ale już! Już pani tu nie ma!!!

A jak w tej sytuacji zachowa się Darek, chłopak Natalki i zarazem ojciec jej dziecka?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Strachota

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje