M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 294039
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Małgorzata Pieńkowska najstarszą uczestniczką tej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

Lato w pełni, ale stacje telewizyjne już szykują dla nas niespodzianki na zbliżającą się jesień. Jedną z nich jest kolejna, czwarta edycja "Dancing with the stars - Taniec z Gwiazdami".


Reklama


Tradycyjnie w programie zobaczymy wielu serialowych aktorów. Jedną z najjaśniejszych gwiazd najnowszej odsłony show będzie Małgorzata Pieńkowska (50 l.)

Serialowej Marii z "M jak miłość" już wcześniej proponowano udział w show, jednak miała wtedy inne zobowiązania. Teraz wreszcie wygospodarowała na to czas. Jak wyznała w wywiadzie dla "Tele Tygodnia", nigdy nie tańczyła profesjonalnie, dlatego pilnie uczy się nie tylko kroków, ale zapoznaje się także z genezą poszczególnych stylów tanecznych.

Jak donosi jeden z portali internetowych, w show zobaczymy również Magdalenę Lamparską, którą znamy m.in. z "To nie koniec świata!". Kibicujemy też Annie Cieślak, grającej weterynarz Joannę w "Na Wspólnej". Jej partnerem podobno będzie Rafał Maserak, który znany jest z tego, że wielokrotnie stawał na podium "Tańca z gwiazdami".

Młode fanki na pewno ucieszy fakt, że swoich sił w tańcu spróbuje również ich idol Patryk Pniewski. Krystian z "Pierwszej miłości" będzie mógł liczyć na smsy swoich "Słoneczek".

Kolejnym potwierdzonym uczestnikiem jest 40-letni Artur Pontek, który od 2008 roku wciela się w sympatycznego policjanta Marczaka w "Ojcu Mateuszu". Gwiazdy niedawno nagrały promocyjny spot, który za jakiś czas zobaczymy na antenie Polsatu. Kto tym razem zgarnie Kryształową Kulę? Przekonamy się jesienią!

akw

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Pieńkowska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje