M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 302433
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kolejna porcja newsów z wrześniowych odcinków

To dopiero drugi tydzień bez "M jak miłość", ale wielu fanów już tęskni za serialem. Na osłodę mamy dla nich porcję spoilerów z jesiennej serii. Miłej lektury!

Dominika Ostałowska wraca do serialu!

Na swoim profilu na Instagramie Rafał Mroczek zamieścił fotografię z planu "M jak miłość". Czujnemu oku śledzących profil Mroczka nie umknęło, że nieco z tyłu na zdjęciu znajduje się Dominika Ostałowska, czyli serialowa Marta!

Reklama

Przypomnijmy, że aktorka zniknęła z serialu w ubiegłym roku na skutek decyzji scenarzystów. Marta, po rozwodzie z Andrzejem, wyjechała do... Kolumbii, do swojego syna Łukasza.

"Nie wiem, czy wrócę jeszcze kiedyś do 'M jak miłość'. To pytanie do scenarzystów. Ja jestem dostępna i chętna do grania. Nie zniknęłam z serialu na własną prośbę" - mówiła wówczas Ostałowska w wywiadzie dla "Faktu". W 2017 roku wątek Marty Mostowiak był coraz bardziej wyciszany. Jednak producenci nie zrezygnowali definitywnie z jego zakończenia. Teraz wiemy, że w jesiennych odcinkach znów zobaczymy ją na ekranie!

W jakich okolicznościach Marta wróci do serialu? Być może będzie zaangażowana w pomoc prawną dla swojego byłego męża, który jest niesłusznie oskarżony o molestowanie. Wszystko okaże się już pod koniec sierpnia!

Maja będzie zakładnikiem Artura!

W nowym sezonie "M jak miłość" będziemy świadkami Lewińska w ciężkim stanie trafi do szpitala. Jak do tego dojdzie, na razie nie wiadomo. "To ty zabiłeś Izę!" - wykrzyczy szalony Artur, kiedy zobaczy na szpitalnym korytarzu Marcina... Te sceny zmrożą krew w żyłach!

Tomasz Ciachorowski postanowił przerwać milczenie i skomentować mocne sceny ze zwiastuna:
- Winy i krzywdy wyrządzone przez Artura mogą pójść w niepamięć. Jak wszyscy już wiemy, Iza trafi do szpitala i Artur będzie obwiniał za tę sytuację Marcina. Skalski jest takim gościem, który uważa, że wszyscy są winni nieszczęść, które spotykają jego i jego rodzinę, tylko nie on. Ale jaki będzie finał tej historii, to okaże się po wakacjach... - powiedział aktor w wywiadzie dla Party.pl.

- W te perturbacje, które spotkają Izę i Artura będzie uwikłana też Maja. Będzie ona przechodziła z rąk do rąk. To się, niestety, będzie na niej odbijać. Dla Artura Maja jest trochę takim zakładnikiem. Przede wszystkim w stosunku do Marcina i jego rodziny, więc on będzie robił wszystko, żeby Maję odzyskać - dodał Ciachorowski w tym samym wywiadzie.

Jedno jest pewne, we wrześniu czekają nas prawdziwe emocje!

Aneta po jasnej stronie mocy?

Kiedy Magda całkiem załamie się sytuacją Budzyńskiego (przypomnijmy, prawnik został oskarżony o molestowanie), nieoczekiwanie wsparcia udzieli jej... Aneta!

Kryńska zaoferuje jej pomoc, ale własnymi metodami: wynajmie prywatnego detektywa i zleci mu, by zdobył wszelkie informacje na temat Karoliny (Iga Górecka).

Gdy tylko Bosacki (Mateusz Grydlik) poda jej adres prawniczki, pojedzie do niej i zakomunikuje, że ona też była ofiarą Budzyńskiego.

Mecenas Kubiak przekaże tę informację Joli Kaczmarek (Monika Krzywkowska). Czyżby Aneta tak naprawdę chciała się zemścić?

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje