M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 193263
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kłótnie, rozstania i szalone marzenia

Duże zmiany czekają Magdę. Dziewczyna po raz ostatni spotka się z Wiktorem, który postanowi wyjechać za granicę. A prawnik na pożegnanie zaproponuje, by - pod jego nieobecność - Marszałkówna zamieszkała u niego w domu.

- To klucze do mojego warszawskiego mieszkania. Od jutra możesz się tam wprowadzić... Proszę, weź je... i nic nie mów.

Reklama

Kilka dni później Magda wyzna za to Kindze, że... planuje zostać matką! Dziewczyna zdradzi, że pragnie zajść w ciążę - mimo, że przy jej stanie zdrowia to niezwykle ryzykowne - i samotnie wychować dziecko... A Zduńska będzie w szoku! 

Z kolei nad Rogowskim zbiorą się czarne chmury... Kisielowa dowie się od Barbary, że Artur ma romans - i od razu wybuchnie złością. - Ja bym twojemu zięciowi tak łatwo nie odpuściła! (...)Trzeba mu kota pogonić! A gdy lekarz zajrzy do Grabiny... seniorka ruszy do ataku! - Teraz utniemy sobie pogawędkę, mój piękny... - Pani Zosia? Dzień dobry... - Dla pana, mój panie, żadna pani Zosia! Tylko pani Kisielowa!

Kolejne problemy czekają za to Rogowskiego na Deszczowej. Na kilka godzin Maria zostawi małą Basię pod opieką Piotrka i Kingi. A gdy Artur przyjedzie, by córkę odebrać - i wyzna, że planuje wyjechać z małą za granicę...

Zduński od razu stanie mu na drodze! Na Deszczowej dojdzie w końcu do ostrej sprzeczki. A młody prawnik odmówi oddania siostry i zabroni Arturowi wyjazdu z kraju.

A co u juniorów z Grabiny? Mateusz z Antkiem wrócą wcześniej z wakacji w USA i zasypią Lucjana tysiącem opowieści... - I jak tam, chłopaki, za oceanem? Podobało się?

- Suuuuper! - Najlepsza była Statua Wolności, świetny widok z góry! - A wiesz, dziadku, że widzieliśmy prawdziwe rodeo?!

Ula i Natalka - razem z Bartkiem - zorganizują sobie za to wakacyjny biwak. Gdy Natalka zacznie opowiadać o miłosnych problemach, jej siostra tylko westchnie: - Boże, gdyby ojciec wiedział o tych twoich numerach... - To co? - Jeszcze pytasz?!

Tymczasem w Grabinie zjawi się... żona Rafała! I zdradzi Markowi, że jego córka nadal romansuje z jej mężem.  

Jak Mostowiak zareaguje - gdy odkryje, że nastolatka od kilku miesięcy okłamuje go i ukrywa swój związek z nauczycielem?

www.mjakmilosc.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje