M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 301992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Joanna Koroniewska nie wróci do "Emki"!

Joanna Koroniewska, czyli niezapomniana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość", za cztery miesiące znów zostanie mamą. Aktorka właśnie zrezygnowała z pracy w stołecznym Teatrze Komedia, by jak najlepiej przygotować się do powitania na świecie swego drugiego dziecka. A to oznacza, że nie wróci do obsady sagi rodu Mostowiaków!

Joanna Koroniewska jest w piątym miesiącu ciąży! Aktorka i jej mąż - Maciej Dowbor - są, bardzo szczęśliwi, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Kiedy w sierpniu 2009 roku po raz pierwszy zostali rodzicami, żartowali, że ich córka Janinka na pewno nie będzie jedynaczką. Podobno dziewczynka od dawna marzy o siostrzyczce lub braciszku... Jej marzenie spełni się na początku przyszłego roku.

Reklama

Koroniewska nigdy nie kryła, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Aby mieć jak najwięcej czasu dla córki i męża, zrezygnowała z roli Małgosi w "M jak miłość" i bardzo długo nie przyjmowała żadnych propozycji, skupiając się - jako aktorka - jedynie na pracy w teatrze.

- Dziecko nie jest ładnym meblem. Trzeba poświęcić mu się w całości - powiedziała w wywiadzie, dodając, że nie wyobraża sobie życia bez ukochanej Janinki.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stanęli na ślubnym kobiercu 26 grudnia 2014 roku. Byli już wtedy parą z kilkuletnim stażem, mieli córkę... Zdecydowali się na ślub, bo - jak wyznali w rozmowie z jednym z magazynów - doszli do wniosku, że jeśli zabraknie w ich życiu następnego etapu, to prędzej czy później się rozstaną. Właśnie dlatego, żeby uniknąć rozstania, Maciej Dowbor poprosił ukochaną o rękę, a ona zgodziła się, by poprowadził ją do ołtarza!

- W każdym związku musi się zdarzyć coś, co go wzmocni. Dziecko może być takim rozwiązaniem - stwierdziła niedawno aktorka.

Odtwórczyni roli najmłodszej córki Barbary i Lucjana Mostowiaków w "M jak miłość" wspomina, że w chwili, kiedy po raz pierwszy wzięła w ramiona Janinkę, wszystko inne przestało się dla niej liczyć. Teraz z niecierpliwością oczekuje na drugie dziecko.

Aktorka kilka dni temu po raz ostatni wystąpiła w spektaklu "Interes życia" w stołecznym Teatrze Komedia (od października jej rolę grać będzie inna aktorka). Joasia nie zamierza wrócić do pracy wcześniej niż za rok.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje