M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 294912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Drugie oświadczyny Andrzejka

Zaraz po uzyskaniu rozwodu Lisiecki (Tomasz Oświeciński) odważy się powtórnie poprosić Marzenkę (Olga Szomańska) o rękę. I znów dopadnie go pech... Do kolejnych oświadczyn dojdzie w... areszcie.

W dniu św. Mikołaja Andrzejek  zechce na nowo oświadczyć się Marzence, ale będzie bał się odmowy.

Reklama

Dlatego poprosi o wsparcie Marcina (Mikołaj Roznerski).

Okaże się też, że Lisiecki kupił już nawet nowy pierścionek, by stary nie przyniósł mu pecha.

Złodziej przebrany za św. Mikołaja

Tego samego dnia Ula (Iga Krefft) i Marzenka zorganizują w siedlisku Mikołajki dla okolicznych dzieci, a Andrzejek zamieni się w świętego Mikołaja. Siłacz od razu narazi się małemu Wojtkowi (Feliks Matecki), bo zapowie mu, że junior nie dostanie od niego prezentu, gdyż był niegrzeczny.

Z kolei Marcin (Mikołaj Roznerski) przyjedzie na imprezę nie tylko z synem Szymkiem (Stanisław Szczypiński), ale też z nową nianią Pauliną (Jula Fabiszewska) i podaruje dziewczynie pluszowego psiaka. Wcześniej opiekunka zdradzi mu, że dostała kiedyś taką zabawkę w domu, ale musiała oddać ją rodzeństwu.

W tym samym czasie Morawski (Tomáš Kollárik) - wspólnie ze Staszkiem (Sławomir Holland) oraz Natalią (Marcjanna Lelek) - zajmą się serią kradzieży z lokalnych sklepów, dokonanych przez złodzieja w stroju świętego Mikołaja.

Wąż zamiast pierścionka

Tymczasem mały Wojtek  postanowi zrobić siłaczowi psikusa i w ostatniej chwili zamieni pudełko z pierścionkiem na takie z wyskakującym ze środka... wężem-niespodzianką.

A gdy Laskowska dostanie na oświadczyny węża zamiast pierścionka, wybuchnie złością. Będzie pewna, że Andrzejek z niej kpi i żartuje.

Marcin od razu spróbuje wstawić się za przyjacielem u dziewczyny. A niedoszły narzeczony wybiegnie z siedliska, sięgnie po alkohol, po czym zostanie zatrzymany na ulicy przez policję, która akurat będzie szukać włamywacza w przebraniu Mikołaja.

Zaręczyny w celi

Po kilku godzinach pechowiec odzyska jednak wolność - właśnie dzięki Marzence. Laskowska - wspierana przez Janka, Ulę  oraz pyszny sernik - zdoła przekonać Staszka, by wypuścił siłacza z aresztu.

A wcześniej nakłoni Andrzejka, by kolejny raz się jej oświadczył, choć nadal będzie zamknięty w celi. W finale odcinka Laskowska zgodzi się zostać żoną Lisieckiego. Po powrocie do siedliska narzeczeni przyjmą gratulacje od Marcina i Pauliny. Nastąpi to w 1293. odcinku "Emki“ (emisja w poniedziałek 10 kwietnia w TVP2).

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje