M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 277329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Czas na nowy rozdział

Świat Chodakowskiej legnie w gruzach! Wkrótce będzie musiała uporać się z problemami sercowymi, finansowymi i... mieszkaniowymi. Kto wyciągnie do niej pomocną dłoń i poradzi, jak ma ułożyć sobie życie od nowa?

Fakt, że Olek (Maurycy Popiel) zdradził ją z Anetą (Ilona Lewandowska), zrewolucjonizuje życie Magdy (Anna Mucha) i zmusi do zastanowienia się nad przyszłością jej i Maćka (Franciszek Przanowski).

Reklama

Gdzie zamieszka z synem po rozstaniu z mężem?

Czy dostrzeże to, że Budzyński (Krystian Wieczorek) jest mężczyzną, u boku którego może znaleźć szczęście?

Czas rozczarowań

To był dla Magdy rok pełen naprawdę wielkich rozczarowań i ogromnych - nie zawsze pozytywnych - emocji. Czarne chmury nad jej małżeństwem z Olkiem pojawiły się w momencie, gdy Chodakowski podjął decyzję o wyjeździe na kilka miesięcy do Kuwejtu.

Już wtedy byli bliscy rozstania, ale dla dobra Maćka postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Podczas nieobecności męża Magda przeżywała katusze - tęskniła za ukochanym, a jednocześnie była na niego wściekła o to, że ją zostawił.

Rzuciła się w wir pracy, by nie myśleć o Olku. Bardzo zbliżyła się do swego szefa...

Budzyński niespodziewanie stał się jej powiernikiem, a że czuła się w jego towarzystwie bardzo dobrze, pozwoliła sobie na niezobowiązujący flirt z przełożonym. Chodakowski natomiast wdał się w romans z Anetą Kryńską, nie wiedząc, że dziewczyna zastawiła na niego sidła, z których trudno mu będzie się wyswobodzić.

Kiedy Magda dowiedziała się o zdradzie męża, bez wahania zdecydowała się poprosić Andrzeja o pomoc  w przeprowadzeniu rozwodu! Zrobiła to zaraz po tym, jak Budzyński został rozwodnikiem i na sali sądowej usłyszał orzeczenie o rozwiązaniu jego małżeństwa z Martą (Dominika Ostałowska).

Jak udało nam się dowiedzieć, Andrzej nie podejmie się reprezentowania Magdy podczas jej rozwodu z Olkiem. Adwokatem rozwodowym Chodakowskiej zostanie... Piotrek Zduński (Marcin Mroczek).

Bez niczyjej pomocy

Magda, załamana zdradą i kłamstwami Olka, dojdzie do wniosku, że nie może dłużej mieszkać pod jednym dachem z mężczyzną, który sprawił, że w jednej chwili cały świat jej się zawalił. Zdradzamy, że Chodakowska
podejmie decyzję o wyprowadzce z domu. Odważy się też powiedzieć o swych kłopotach ojcu...

Czy wyzna mu szczerze, że nie chce żadnej pomocy od Olka i teraz zamierza sama zadbać o siebie i syna? Marszałek (Emilian Kamiński) zaproponuje jej, by - zanim znajdzie dla siebie i Maćka jakąś tanią kawalerkę - zamieszkała z nim albo przynajmniej przyjęła od niego pieniądze na rozpoczęcie nowego etapu życia.

Czy przekona córkę, by jeszcze raz zastanowiła się nad słusznością swojej decyzji o rozwodzie?

Ujawniamy, że Madzia nawet nie będzie chciała słyszeć o tym, by wybaczyć niewiernemu mężowi. Czy dlatego, że miejsce Olka w jej sercu na dobre zajmie Andrzej, który uzna, że powinni wreszcie poważnie i szczerze pomówić o tym, co ich łączy?

Negocjacje przed rozwodem

Tymczasem Olek zwróci się do Marcina (Mikołaj Roznerski) z prośbą o pomoc w negocjacjach z żoną. Przyzna, że zasłużył na jej gniew i doskonale rozumie, że niczego od niego nie chce. Przekona brata, żeby porozmawiał z Magdą i poinformował ją, iż nie musi się wyprowadzać, bo zdecydował, że to on opuści ich wspólne mieszkanie.

Jak na ten gest zareaguje Chodakowska? Czy pozwoli Olkowi widywać się z ich adoptowanym synem? Co zrobi, gdy mąż pewnego dnia zjawi się przed szkołą Maćka, by powiedzieć jej o czymś bardzo ważnym, co dotyczy ich... wspólnej przyszłości? Jedno jest pewne - Magda zacznie na nowo układać sobie życie...

a.im.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje