M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 277354
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„M jak miłość”: Co stanie się z dzieckiem Izy?

Czy Artur pomoże Izie i odzyska jej zaufanie i miłość? Czy Marcin nigdy nie dowie się, że Iza była w ciąży?

Związek Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska) nie wytrzymał próby zaufania, gdy dziewczyna jako jedyna nie uwierzyła w niewinność niesłusznie oskarżonego chłopaka. Dla Marcina był to prawdziwy cios, po którym nie chciał już być z młodą kuratorką.

Reklama

Niedługo później Lewińska dowiedziała się, że jest w ciąży. Niestety Marcin wciąż nie wie o tym, że ma zostać ponownie ojcem. List od byłej ukochanej trafił do kosza nieczytany. Załamana Iza ponownie zbliżyła się ze swoim byłem kochankiem Arturem.

- Pogodziłam się z tym, że sama wychowam to dziecko... Obiecałam sobie, że ono nigdy nie odczuje tego, że nie ma ojca. Wszystko sobie poukładałam i nawet gdzieś tam uwierzyłam, że sobie poradzę, ale teraz... Moje dziecko potrzebuje pomocy, a ja... A ja być może nie będę w stanie mu tej pomocy zapewnić! Nie wiem, chyba w tej sytuacji będę musiała jednak porozmawiać z Marcinem... - wyznała Arturowi.


W 1305 odcinku "M jak Miłość" Lewińska wykonała kontrolne badania  i odkryła, że jej dziecko jest poważnie chore!

- Brakuje części przepony, doszło do przemieszczenia wątroby, żołądka i jelit... Tę wadę kwalifikuje się do najcięższych. Narządy, które we wczesnym życiu płodowym przedostają się do klatki piersiowej, utrudniają lub uniemożliwiają rozwój płuc, uciskają serce... W krańcowych sytuacjach skutkuje to niewydolnością oddechową i krążeniową - Po słowach lekarki Iza poczuła, jak rozpada się jej cały świat.

Pomocy szukała jednak nie u Marcina, ale właśnie u Artura. Wciąż zakochany w niej mężczyzna od razu zaproponował jej pomoc.


- Jeśli potrzebna będzie ta operacja... to ja zdobędę pieniądze! Opłacę najlepszych specjalistów. Rozmawiałem dziś z wujkiem, sprzedam mu część swoich udziałów w firmie, mam je po ojcu... - powie Artur, patrząc jej w oczy.

Sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana, a po wakacjach możemy spodziewać się rozwiązania. W jakim kierunku pójdą scenarzyści? Czy Artur pomoże Izie i odzyska jej zaufanie i miłość? Czy Marcin nigdy nie dowie się, że Iza była w ciąży? Być może dziewczyna nie donosi ciąży. Czy kolejna tragedia w jej życiu zupełnie ją załamie? A może Lewińska i Chodakowski do siebie wrócą? Wydaje się, że to rozwiązanie stało się ostatnio o wiele mniej prawdopodobne niż kilka tygodni temu... 

 


swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje