M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 193200
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Andrzej Młynarczyk nie musi wciągać brzucha stojąc na trampolinie...

Andrzej Młynarczyk, czyli Tomasz Chodakowski z "M jak miłość", to jeden z najbardziej wysportowanych polskich aktorów. Uprawia koszykówkę, kolarstwo, wspinaczkę, a ostatnio - by jak najlepiej wypaść w show "Celebrity Splash" - skoki do wody!


Reklama


- Uprawiam sport, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem - mówi Andrzej Młynarczyk.

O tym, że aktor może pochwalić się świetną kondycją i wspaniałą sylwetką, mogli ostatnio przekonać się widzowie polsatowskiego show "Celebrity Splash". Andrzej jako jeden z niewielu mężczyzn biorących udział w programie nie musiał wciągać brzucha przed oddaniem skoku z trampoliny...

- Lubię nowe wyzwania, a skoki do wody to dla mnie coś zupełnie nowego. To kolejny szczyt do zdobycia - twierdzi serialowy Tomek Chodakowski z "M jak miłość".

Andrzej Młynarczyk bardzo dba o swoje zdrowie i - jak mówi - o wewnętrzną równowagę. Sport pomaga mu nie tylko na utrzymywanie ciała w doskonałej kondycji, ale też na wyciszenie się, zrelaksowanie i oczyszczenie umysłu.

Kiedyś Andrzej poświęcał na uprawianie sportu każdą swoją wolną chwilę. Dziś jest rozchwytywanym aktorem, więc nie ma już zbyt wiele czasu na to, by na przykład wyjechać w góry na wspinaczkę...

- Teraz, jeśli znajdę czas, gram w tenisa, jeżdżę na rowerze. A jeśli go nie mam, to po prostu spaceruję - mówi.

Kiedy twórcy show "Celebrity Splash" zaproponowali Andrzejowi Młynarczykowi udział w programie, postanowił podjąć rzucone mu wyzwanie i nauczyć się czegoś, z czym nigdy wcześniej nie miał do czynienia. Okazało się, że skoki do wody są równie emocjonujące jak skoki spadochronowe!

- Ćwiczę nie po to, by wygrać, ale z pasji! Bo pasja jest według mnie najlepszym lekarstwem na wszystko - pasja, wiara, nadzieja i miłość - twierdzi aktor.

Przypominamy, że Andrzej Młynarczyk zakwalifikował się do ćwierćfinału "Celbrity Splash". Na trampolinie zobaczymy go ponownie za trzy tygodnie.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje