M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 193168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Andrzej Młynarczyk jest już gotowy na... ożenek!

Andrzej Młynarczyk, czyli Tomasz Chodakowski z "M jak miłość", nigdy nie narzekał na brak zainteresowania ze strony dziewczyn. Dopiero jednak niedawno spotkał tę jedyną... Dla Elizy gotów jest porzucić wreszcie stan kawalerski!


Reklama


Po raz pierwszy Andrzej Młynarczyk pojawił się publicznie ze swą ukochaną Elizą u boku w listopadzie ubiegłego roku na uroczystości rozdania Róż Gali 2014. Trzy miesiące później pozowali razem do zdjęć na czerwonym dywanie, po którym wchodzili do Teatru Polskiego na galę Telekamer "Tele Tygodnia" 2015. Przystojny aktor nie kryje, że piękna dziewczyna, z którą jest ostatnio coraz częściej widywany, to osoba, która - być może - przekona go do ślubu!

- Wciąż się poznajemy. Myślę, że na zbudowanie relacji, która mogłaby zaowocować małżeństwem, potrzeba dużo czasu. Jednocześnie wiem, że tego czasu mam coraz mniej - wyznał serialowy Tomek Chodakowski w wywiadzie dla magazynu "Show".

Andrzej Młynarczyk potwierdza, że jest gotowy na założenie rodziny. Marzy, by za parę lat mieć cudowny dom, do którego po dniu spędzonym na planie filmu lub serialu wracać będzie z wielką przyjemnością. Marzy, by w domu czekała na niego ukochana kobieta i dzieci.

Eliza - dziewczyna, z którą aktor spotyka się od kilku miesięcy - na mieszka i pracuje w Sztokholmie.

- Miałem okazję parę razy ją odwiedzić w Szwecji, ona także często przyjeżdża do Polski. Nie mówię o tym zbyt wiele, bo bardzo szanuję intymność, która tworzy się między dwojgiem ludzi, zwłaszcza kiedy dopiero się poznają i nie zdecydowali się jeszcze na otwarte życie publiczne - mówi.

Niewykluczone, że Andrzej Młynarczyk wkrótce podejmie jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Wie już, że dla Elizy gotowy jest robić nawet to, czego bardzo nie lubi - zmywać naczynia, rozwieszać pranie, sprzątać.

- W związku to mężczyzna powinien podjąć decyzję o odpowiedzialności za dwoje, odważyć się na czułość i bliskość, być tu i teraz - twierdzi i dodaje, że jeżeli prywatnie się nie zrealizuje, sukces zawodowy wcale nie będzie mu smakował...

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Młynarczyk

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje